Drugie zgrupowanie pod kątem sparingów

kesera  -  29 czerwca 2019 19:53
0
5178

Zespół Górnika Zabrze w niedzielę wyjeżdża na drugie przedsezonowe zgrupowanie. Tym razem, 14-krotni Mistrzowie Polski, formę szlifować będą w Wielkopolsce.

Podczas pierwszego obozu w Wodzisławiu Śląskim, podopieczni Marcina Brosza pracowali głównie nad siłą i motoryką. – Drugi obóz natomiast jest pod kątem meczów kontrolnych. Jedziemy do Wielkopolski, gdzie zagramy z Larnaką oraz AEK Ateny. Zespół, który nie wystąpi przeciwko tym rywalom, zmierzy się z Termalicą. – mówił opiekun zabrzan na starcie przedsezonowych przygotowań.

W Poznaniu drużyna zakwaterowana będzie w Hotelu Regatta Tarnovia. Treningi odbywać się będą natomiast, w oddalonym kilka kilometrów, Tarnowie Podgórnym. W czasie siedmiu dni piłkarze Górnika rozegrają cztery sparingi, ostatni – można powiedzieć w drodze powrotnej do Zabrza – w Kielcach. 

Tak przedstawia się plan sparingów:

1.07. Górnik – AÉK Larnaka (Wronki)
2.07. Górnik – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Wronki)
5.07. Górnik – reprezentacja AFE (Szamotuły)
7.07. Górnik – AÉK Ateny (Kielce)

Przed startem rozgrywek ligowych planowana jest jeszcze jedna gra kontrolna. 13 lipca Górnik zmierzy się z zespołem Maccabi Netanya F.C.. W pierwszej kolejce sezonu 2019/20 „Trójkolorowych” czeka wyjazd do Płocka (poniedziałek 22 lipca; przyp. red.) na mecz z tamtejszą Wisłą.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments