Dominik Szala wraca do pełni sił

Kibic  -  19 września 2023 18:49
7
2827

Próżno było szukać Dominika Szali w kadrze meczowej Górnika na pojedynek z Ruchem. Przed dwoma tygodniami młody obrońca pokazał się z bardzo dobrej strony w spotkaniu z Lechem. Dodajmy, że Szala wyszedł wówczas w pierwszym składzie, a był to dla niego absolutny debiut ligowy. Zapytany tuż przed spotkaniem o absencję obrońcy, Jan Urban zaproponował, by przemilczeć ten temat, natomiast już na pomeczowej konferencji trener Górnika powiedział krótko. – Chciałbym, aby wrócił w lepszej kondycji fizycznej.

Przypomnijmy, że Szala został powołany na towarzyski turniej w Chorwacji, gdzie swoje mecze rozgrywała młodzieżowa reprezentacja Polski. Dominik zagrał tam w dwóch z trzech zaplanowanych gier. W ostatnim meczu turnieju, podobnie jak podczas piątkowych WDŚ defensor nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych. Spowodowane to było przeciążeniem mięśniowym. Jak udało nam się dowiedzieć nie jest to nic poważnego i Szala miał wziąć udział we wtorkowym (poniedziałek piłkarze mieli wolny) treningu. Zawodnik powinien być zatem do dyspozycji trenera podczas niedzielnego meczu przy Łazienkowskiej.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wracaj Dominik bo debiut miałeś bardzo dobry.

Diamencik, trzeba go tylko oszlifować.. A z innej beczki. Po co Ruchowi taki Wójtowicz i Szczepan, skoro znowu spadną do 1 ligi..Górnik powinien wyhaczyć tych piłkarzy do siebie Tutaj przynajmniej mają szansę wypłynąć na wielkie piłkarakie wody, razem z Szalą..

Już widzę Szczepana ja biega w Trójkolorowych barwach🤣🤣🤣

Kasiorka zrobi wszystko, przeca to chopok z Rydułtowy…. a tam nam kibicuje 100%.
A tyn Wójtowicz- to ciekawostka, co on tam robi w tym Chorzowie, przeca w Zobrzu jest pinknij…..

Na Legii lepiej niech zagra Sekulic

Dobry synek. Bydzie z niego pociecha. Milik ściągnij z Rakowa Zwolińskiego !!!

Szala zaszaleje w Warszawie- skąd pochodzi …..