Do wygrania zaproszenia na mecz Górnik – Zagłębie!

kamres  -  10 września 2013 16:28
0
1269

zaproszenie_mecz_85675

Dzięki uprzejmości Zarządu Górnika Zabrze SSA, Redakcja Roosevelta81.pl otrzymała 2 podwójne zaproszenia na mecz T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin (poniedziałek, 16 września, godz. 18:00).

Jeśli nie macie biletu, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na to spotkanie. Co zrobić żeby wygrać? To proste, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/roosevelta81, udostępnić post i odpowiedzieć tam w komentarzu na pytanie:

Jak brzmi imię i nazwisko piłkarza, który strzelił ostatnią bramkę w najwyżej wygranym spotkaniu przez Górnik z Zagłębiem Lubin w całej historii spotkań pomiędzy klubami?

Konkurs trwa do czwartku, do godziny 20.00, po czym odbędzie się losowanie zwycięzców. Przypominamy, że w konkursie nie mogą brać udział osoby, wobec których sądy orzekły prawomocne zakazy stadionowe.

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy z naszą Redakcją redakcja@roosevelta81.pl, podając imię i nazwisko oraz PESEL. W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej. Konieczne są także dane osoby towarzyszącej. W dniu meczu zwycięzcy konkursów powinni się zgłosić co najmniej godzinę przed jego rozpoczęciem (o godz. 17.00) na bramie nr 7 (namiot od ulicy Piłsudskiego) i posiadać dokument tożsamości.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments