Do wygrania zaproszenia na mecz Górnik Zabrze – Legia Warszawa!

Milo  -  18 lutego 2014 18:30
0
893

zaproszenie_mecz_85675
Dzięki uprzejmości Zarządu Górnika Zabrze SSA, Redakcja Roosevelta81.pl otrzymała 2 podwójne zaproszenia na mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Legią Warszawa (sobota, 22 lutego 2014, 18:30).

Jeśli jeszcze nie macie biletu, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na to spotkanie. Co zrobić żeby wygrać?  To proste, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/roosevelta81, udostępnić post PUBLICZNIE na swojej tablicy oraz odpowiedzieć tam w komentarzu na pytanie:

Kto jest najlepszym strzelcem w historii bezpośrednich spotkań obu zespołów?

Konkurs trwa do czwartku, do godziny 18.00, po czym odbędzie się losowanie zwycięzców. Przypominamy, że w konkursie nie mogą brać udział osoby, wobec których sądy orzekły prawomocne zakazy stadionowe.

Zwycięzców prosimy o szybki kontakt mailowy z naszą Redakcją do czwartaku do godziny 20.00 (redakcja@roosevelta81.pl), podając imię, nazwisko oraz PESEL. W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej. W przypadku braku kontaktu wygrana przepada. Konieczne są także dane osoby towarzyszącej. W dniu meczu zwycięzcy konkursów powinni się zgłosić co najmniej godzinę przed jego rozpoczęciem (do godz. 17.30) w specjalnym namiocie (wejście przez bramę nr 7 od ulicy Piłsudskiego) i posiadać dokument tożsamości.

Uwaga!

Imię i nazwisko osoby biorącej udział w naszym konkursie musi być zgodne z danymi, które znajdą się na zaproszeniu. Osoba, która na Facebooku ma inne dane (zmyślone) nie będzie brana pod uwagę, a w razie wygranej bilet zostanie ponownie rozlosowany. Biorących udział w konkursie prosimy o sprawdzanie naszego serwisu między godzinę 18-20 w czwartek, aby ewentualne zaproszenie Wam nie przepadło!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments