Do wygrania zaproszenia na mecz Górnik – Ruch!

kamres  -  21 sierpnia 2013 20:14
0
1302

zaproszenie_mecz_85675

Dzięki uprzejmości Zarządu Górnika Zabrze SSA, Redakcja Roosevelta81.pl otrzymała 2 podwójne zaproszenia na mecz Ekstraklasy Górnik Zabrze – Ruch Chorzów (23 sierpnia, godz. 20:30).

Jeśli nie macie biletu, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na to spotkanie. Co zrobić żeby wygrać?
To proste, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/roosevelta81, udostępnić post i odpowiedzieć tam w komentarzu na pytanie:

Jaką treść miała oprawa meczowa przygotowana przez kibiców Górnika
podczas 
ostatnich derbów z Ruchem w Zabrzu?

Konkurs trwa do czwartku, do godziny 15.00, po czym odbędzie się losowanie zwycięzcy. Przypominamy, że w konkursie nie mogą brać osoby, wobec których sądy orzekły prawomocne zakazy stadionowe.

Zwycięzcę prosimy o kontakt mailowy z nasza Redakcją redakcja@roosevelta81.pl, podając imię i nazwisko oraz PESEL. W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej. Konieczne są także dane osoby towarzyszącej. W dniu meczu zwycięzcy konkursów powinni się zgłosić co najmniej godzinę przed jego rozpoczęciem (o godz. 19.30 ) na bramie nr 7 (od ulicy Piłsudskiego) i posiadać dokument tożsamości.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments