Do wygrania zaproszenia na mecz Górnik – Podbeskidzie!

kamres  -  18 listopada 2013 20:55
0
1384

zaproszenie_mecz_85675

Dzięki uprzejmości Zarządu Górnika Zabrze SSA, Redakcja Roosevelta81.pl otrzymała 2 podwójne łóżko zaproszenia na mecz T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Podbeskidziem Bielsko-Biała (niedziela, 24 listopada 2013, 18:00).

Jeśli jeszcze nie macie biletu, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na to spotkanie. Co zrobić żeby wygrać?  To proste, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/roosevelta81, udostępnić post i odpowiedzieć tam w komentarzu na pytanie:

Kto strzelił zwycięskiego gola dla drużyny z Bielska-Białej w pojedynkach
ligowych pomiędzy Górnikiem i Podbeskidziem?

Konkurs trwa do piątku, do godziny 18.00, po czym odbędzie się losowanie zwycięzców. Przypominamy, że w konkursie nie mogą brać udział osoby, wobec których sądy orzekły prawomocne zakazy stadionowe.

Zwycięzców prosimy o szybki kontakt mailowy z naszą Redakcją do piątku do godziny 20.00 (redakcja@roosevelta81.pl), podając imię, nazwisko oraz PESEL. W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej. W przypadku braku kontaktu wygrana przepada. Konieczne są także dane osoby towarzyszącej. W dniu meczu zwycięzcy konkursów powinni się zgłosić co najmniej godzinę przed jego rozpoczęciem (do godz. 17.00) w specjalnym namiocie (wejście przez bramę nr 7 od ulicy Piłsudskiego) i posiadać dokument tożsamości.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments