Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na galę z okazji 65-lecia Górnika Zabrze!

Milo  -  10 grudnia 2013 19:21
0
1169

gala65lat

Dzięki uprzejmości Zarządu Górnika Zabrze SSA, Redakcja Roosevelta81.pl otrzymała 2 podwójne zaproszenia na wielką galę z okazji 65-lecia Górnika Zabrze, która odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (niedziela, 15 grudnia 2013, 17:00).

Jeśli jeszcze nie macie biletu na to ważne wydarzenie, przygotowaliśmy dla Was konkurs. Co zrobić żeby wygrać?  To proste, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/roosevelta81, udostępnić post PUBLICZNIE na swojej tablicy oraz odpowiedzieć tam w komentarzu na pytanie:

Ilu zawodników w historii klubu zdobyło koronę króla strzelców?

Konkurs trwa do czwartku, do godziny 18.00, po czym odbędzie się losowanie zwycięzców.

Zwycięzców prosimy o szybki kontakt mailowy z naszą Redakcją do piątku do godziny 20.00 (redakcja@roosevelta81.pl), podając imię, nazwisko oraz PESEL. W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej. W przypadku braku kontaktu wygrana przepada. Konieczne są także dane osoby towarzyszącej. W dniu gali zwycięzcy konkursu powinni się zgłosić co najmniej godzinę przed jej rozpoczęciem (do godz. 16.00) przy specjalnym stoliku prasowym znajdującym się w holu w budynku Domu Muzyki i Tańca (konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości).

Uwaga!
Imię i nazwisko osoby biorącej udział w naszym konkursie musi być zgodne z danymi, które znajdą się na zaproszeniu. Osoba, która na Facebooku ma inne dane (zmyślone) nie będzie brana pod uwagę, a w razie wygranej bilet zostanie ponownie rozlosowany. Biorących udział w konkursie prosimy o sprawdzanie naszego serwisu między godzinę 18-20 w czwartek, aby ewentualne zaproszenie Wam nie przepadło!

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments