Do wygrania bilety na mecz ze Zniczem Pruszków!

Milo  -  26 października 2016 14:25
0
1320

bilety_znicz_sts

Przy współpracy z firmą bukmacherską STS, Redakcja Roosevelta81.pl otrzymała 5 podwójnych wejściówek na mecz Górnika Zabrze ze Zniczem Pruszków (sobota, 29 października 2016, 18:00).

Jeśli nie macie jeszcze biletu na to spotkanie, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać pięć podwójnych zaproszeń. Co zrobić żeby wygrać?  To proste, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu poniżej bądź na www.facebook.com/roosevelta81. Pytanie konkursowe brzmi:

Kto związany z Górnikiem, wystąpił we wszystkich meczach ligowych Znicza przeciwko „Trójkolorowym” i ile było tych meczów?

Konkurs trwa do czwartku, do godziny 18.00, po czym odbędzie się losowanie zwycięzców. Przypominamy, że w konkursie nie mogą brać udział osoby, wobec których sądy orzekły prawomocne zakazy stadionowe.

Zwycięzców prosimy o szybki kontakt z naszą Redakcją poprzez wysłanie prywatnej wiadomości na Facebooku do czwartku do godziny 23.00, podając swoje dane, a także osoby towarzyszącej. (Wymagamy: Imię i nazwisko oraz nr. PESEL). W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej.

Uwaga!

Imię i nazwisko osoby biorącej udział w naszym konkursie musi być zgodne z danymi, które znajdą się na bilecie. Osoba, która na Facebooku ma inne dane (zmyślone) nie będzie brana pod uwagę, a w razie wygranej bilet zostanie ponownie rozlosowany. Biorących udział w konkursie prosimy o sprawdzanie naszego serwisu między godzinę 18-20 w czwartek, aby ewentualne zaproszenie Wam nie przepadło!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments