Do sieGo 2020!

W.  -  31 grudnia 2019 15:48
0
3223

Ostatni dzień roku to zarówno pewien koniec, jak i początek. Jest to czas hucznych zabaw sylwestrowych oraz miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. To także okres pełen refleksji, sprzyjający tworzeniu różnorodnych podsumowań, a także wyznaczaniu sobie kolejnych planów i postanowień. Wierzymy, że mijający 2019 rok był dla Was rokiem udanym, mamy jednak nadzieję, że kolejny zbliżający się wielkimi krokami 2020 rok okaże się dla Was jeszcze lepszy, niosąc spełnienie wszystkich Waszych marzeń.

Redakcja Roosevelta81.pl życzy wszystkim sympatykom Górnika Zabrze, jak również piłkarzom, działaczom, pracownikom klubu, dziennikarzom oraz wszystkim czytelnikom naszego serwisu – wspaniałego, pomyślnego Nowego Roku, będącego odpowiedzią na
wszystkie Wasze pytania, spełnieniem każdego z Waszych marzeń i realizacją życiowych planów. Niech dobre chwile rozpromieniają każdy z następnych 366 dni, wypełniając je zdrowiem, szczęściem, radością, miłością, jak również licznymi sukcesami.

Właścicielowi i Zarządowi życzymy mądrości we wszystkich podejmowanych decyzjach. Niechaj zawsze kieruje Wami dobro o losy wielkiego klubu, będącego chlubą i wizytówką nie tylko Zabrza, lecz również regionu i kraju. Niech podejmowane przez Was decyzje i wybory zawsze będą w pełni przemyślane, odpowiedzialne i właściwe dla dalszego, prężnego rozwoju naszego klubu. W Nowym Roku pragniemy życzyć Wam ponadto niesłabnącego zaangażowania, odwagi, wytrwałości i wizji, jak również wsparcia przez liczne podmioty, firmy, spółki, które coraz chętniej wspierać będą Górnika w drodze po kolejny mistrzowski tytuł, w drodze przywracającej czasy świetności.

Sztabowi szkoleniowemu życzymy odwagi i siły niezbędnej do pokonywania wszelkich trudności i problemów, które wciąż nie szczędzą, nie omijają naszego klubu. Szczęścia, które tak potrzebne jest w sporcie. Optymizmu i wiary będących zalążkiem każdego zwycięstwa i sukcesu. Spokoju i stabilizacji w codziennej pracy oraz jak najlepszych warunków do treningów i gry. Ambitnego, zaangażowanego zespołu, który realizował będzie wszelkie założenia taktyczne. Zaufania i szacunku, ze strony współpracowników oraz kibiców, jak również samych zwycięstw w rundzie wiosennej, które na koniec sezonu zagwarantują Górnikowi dobrą, bezpieczną lokatę w tabeli.

Piłkarzom życzymy przede wszystkim zdrowia, które tak ważne jest w wykonywanym przez Was zawodzie oraz braku kontuzji, które wykluczą Was z gry na długie tygodnie a nawet miesiące. Pewności siebie i wiary we własne umiejętności, która doda Wam skrzydeł. Ambicji i zaangażowania w grę, bez których każdy mecz skazany jest na porażkę. Siły, walki i odwagi, abyście stawali do każdego pojedynku jak równy z równym, nie obawiając się nikogo. Doskonałej gry i formy, która zachwycać będzie wiernych kibiców, dla których jesteście idolami i autorytetami.

Kibicom życzymy mnóstwo radości i satysfakcji wynikającej z bycia sympatykiem wielkiego Górnika Zabrze. Samych zwycięskich spotkań i pozytywnych emocji na trybunach. Licznych przyjaźni nawiązanych wśród naszej wielkiej, Trójkolorowej rodziny. Cierpliwości i wyrozumiałości wynikającej z gorszej postawy zespołu. Niezwykłych wspomnień i licznych kilometrów przebytych za naszą drużyną oraz spełnienia każdego z Waszych marzeń, w szczególności tego związanego z powrotem Górnika Zabrze na fotel lidera Ekstraklasy i wywalczenia przez Trójkolorowych piętnastego mistrzostwa Polski.

Do sieGo 2020 Roku!

Życzy,
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments