Do sieGo 2019!

W.  -  31 grudnia 2018 15:26
0
3228

Koniec roku to czas licznych podsumowań oraz wyznaczania sobie kolejnych planów
i wyzwań na najbliższe 365 dni. Redakcja Roosevelta81 życzy Wam, abyście w Nowym Roku spełnili wszystkie najskrytsze marzenia i zrealizowali każde z noworocznych postanowień. Niech sylwestrowy wieczór upłynie w iście szampańskich nastrojach, pozwalając z radością wkroczyć w nowy, pomyślny dla naszej trójkolorowej rodziny czas.

Właścicielowi i Zarządowi życzymy mądrości, aby zawsze kierowali się dobrem Górnika, podejmując właściwe i odpowiedzialne decyzje. Wizji i zaangażowania, które przyczynią się do prężnego rozwoju klubu oraz przywrócą mu dawną świetność. Odwagi i wytrwałości
w zarządzaniu klubem o jakże pięknej i bogatej historii, będącym największą wizytówką
i dumą miasta oraz chlubą jego mieszkańców. Wsparcia przez liczne podmioty oraz znalezienia solidnego współudziałowca/sponsora, który swym majątkiem wesprze budowę silnego zespołu, który już niebawem sięgnie po kolejne mistrzowskie tytuły.

Sztabowi szkoleniowemu życzymy wiele odwagi i siły do pokonywania wszelkich trudności i problemów. Optymizmu i wiary, aby nigdy nie zabrakło ich przed żadnym ligowym pojedynkiem, będących fundamentem każdego zwycięstwa i sukcesu. Spokoju i stabilizacji w codziennej pracy oraz jak najlepszych warunków do treningów i gry. Ambitnego, zaangażowanego, zdolnego zespołu, który realizował będzie wszelkie założenia taktyczne nałożone przez sztab. Zaufania i szacunku, ze strony współpracowników oraz kibiców, jak również samych zwycięstw w rundzie wiosennej, które po 37 ligowych kolejkach zapewnią Górnikowi dobrą lokatę w tabeli.

Piłkarzom życzymy dużo zdrowia, które tak ważne jest w wykonywanym przez Was zawodzie oraz braku kontuzji, które wykluczą Was z gry na długie tygodnie. Pewności siebie i wiary we własne umiejętności, która dodadzą Wam skrzydeł. Ambicji i zaangażowania w grę, bez których każdy mecz skazany jest na porażkę. Siły, walki i odwagi, abyście stawali do każdego pojedynku jak równy z równym, nie obawiając się nikogo. Doskonałej gry i formy, która zachwycać będzie kibiców, dla których jesteście idolami i autorytetami. Spełnienia marzeń oraz licznych sukcesów sportowych, a także szczęścia, którego tak bardzo ostatnio nam brakowało.

Sympatykom Trójkolorowych życzymy dużo radości i satysfakcji wynikającej z bycia kibicem wielkiego Górnika Zabrze. Samych zwycięskich spotkań i pozytywnych emocji na trybunach. Licznych przyjaźni nawiązanych wśród naszej trójkolorowej rodziny. Cierpliwości i wyrozumiałości wobec odmiennych poglądów oraz gorszej postawy zespołu. Niezwykłych wspomnień i licznych kilometrów przebytych za naszą drużyną oraz spełnienia każdego
z Waszych marzeń
, w szczególności tego związanego z powrotem Górnika Zabrze na fotel lidera Ekstraklasy i wywalczenia przez trójkolorowych piętnastego mistrzostwa Polski!

Wszystkim życzymy jedności, zrozumienia oraz wiary. Tylko wspólnie działając dla dobra Górnika, możemy osiągnąć sukces.

Do sieGo 2019 Roku!

Życzy,
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments