Do sieGo 2017!

Adam  -  31 grudnia 2016 16:51
0
1115

Zbliża się czas, gdy przyjdzie nam otworzyć szampany i złożyć sobie życzenia noworoczne. Te tradycyjne zdrowia i pomyślności, jak i te szczególne, które płyną z głębi serca.  

Dlatego również i my chcemy życzyć:

Właścicielowi, czyli gminie Zabrze z Panią prezydent Małgorzatą Mańką-Szulik na czele, mądrości i odpowiedzialności za klub. Wizji, która sprawi, że Górnik nie będzie klubem biednym, a tym, który będzie rozdawał karty w piłkarskich rozgrywkach. Odwagi do oddania sterów klubu w ręce osób, które poprowadzą go do sukcesów. Znalezienia współudziałowca i/lub sponsora, który swoim wsparciem odciąży zabrzański skarbiec.

Zarządowi, mądrości, by w swoich codziennych działaniach kierowali się odwagą i wizją sięgającą nie najbliższego tygodnia, ale kilku lat. Będąc u steru najbardziej utytułowanego klubu w Polsce trzeba dbać o jego bogatą historię i realizować spore oczekiwania sympatyków, jak i właścicieli klubu. Życzymy, by zarząd swoimi działaniami przyciągał kibiców na trybuny, sponsorów do promocji swoich marek na stadionie oraz tworzył pozytywny wizerunek Górnika Zabrze, który w ostatnim czasie został mocno nadszarpnięty.

Sztabowi szkoleniowemu, spokojnej pracy i najlepszych warunków do codziennych treningów. Aby trener Marcin Brosz przy doborze wyjściowej jedenastki miał wyłącznie pozytywny ból głowy. By nie brakowało zdolnych, ambitnych i zdrowych piłkarzy wykonujących założenia taktyczne nałożone przez sztab szkoleniowy. Życzymy, by efektem pracy był awans do ekstraklasy i walka o kolejne mistrzostwo Polski.

Piłkarzom, przede wszystkim dużo zdrowia i wiary w swoje umiejętności. Gry, która będzie zachwycać kibiców na trybunach i przed ekranami telewizorów, a przede wszystkim sukcesów sportowych z awansem do ekstraklasy na czele. Nie zapominajcie o tym, że reprezentujecie najbardziej utytułowany klub w Polsce!! 

Sympatykom i kibicom Trójkolorowych, radości z oglądania spotkań z udziałem Górnika, samych pozytywnych emocji na trybunach, a przede wszystkim awansu do ekstraklasy, a w dalszej perspektywie długo oczekiwanego mistrzostwa Polski.

Wszystkim wyżej wymienionym życzymy jedności i zrozumienia. Tylko wspólnie działając dla dobra Górnika możemy osiągnąć sukces. Niech za rok o tej porze wszyscy myśląc o Górniku mogliśmy z radością otwierać szampany.

Do sieGo 2017 Roku!

Życzy,
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments