Do końca wierzyliśmy, że możemy strzelić trzecią bramkę

g.rajda  -  2 marca 2019 21:26
0
4239

Poznaliśmy trenerski dwugłos po meczu Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze.

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): – Nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu, bo uważam, że z przebiegu gry stworzyliśmy więcej sytuacji i zasłużyliśmy na trzy punkty. Dwie newralgiczne sytuacje, pierwsza to nie możemy tak szybko stracić bramki na 1:1, po przerwie, kiedy wyszliśmy na prowadzenie mieliśmy sytuacje na 3:1 i nie wykorzystaliśmy jej. Później duża kontrowersja z 90 minuty, wydaje się, że był spalony, ale tego już nie zmienimy. Powinniśmy się lepiej zachować w tej sytuacji.

Marcin Brosz (trener Górnika): – Po takim spotkaniu mogę powtórzyć to, co przed meczem, szkoda tych parunastu godzin, których nam brakło. Oczekujecie od nas wszyscy żeby tu przyjechać i stworzyć widowisko, bylibyśmy w stanie zagrać jeszcze lepiej natomiast, co jest ważne podkreślenia, że na tak ciężkim terenie dwa razy byliśmy w trudnej sytuacji i dwa razy odrobiliśmy straty i do końca wierzyliśmy, że możemy strzelić trzecią bramkę. Nie kalkulowaliśmy, co jest ważne podkreślenia, chcemy wygrywać nawet na tak trudnym terenie jak dzisiaj.