Dla mnie szczególny mecz

Luq  -  16 grudnia 2018 15:37
0
3215

W sobotnim spotkaniu Górnika z Arką, bramki gości strzegł dobrze w Zabrzu znany Pavels Steinbors. Łotewski bramkarz występował w „Trójkolorowych” barwach przez kilka lat, dlatego mecze z Górnikiem zawsze są dla niego wyjątkowe. – Nie będę ukrywał, że dla mnie też był to szczególny mecz dzisiaj, także ze względu na całą otoczkę wokół rocznicy powstania klubu.

Suareza nie zatrzymał…

Łotyszowi nie udało się w sobotę przy Roosevelta zachować czystego konta. Sposób na golkipera Arki znalazł Dani Suarez. – Ciężko było coś zrobić przy golu Suareza, zawsze oczywiście można zrobić coś lepiej. Zobaczę materiał z meczu to dokonam analizy, na gorąco trudno to oceniać.

…za to Angulo już tak.

Arka Gdynia to jedna z dwóch (obok Cracovii) drużyn występujących w Lotto Ekstraklasie, przeciwko której Igorowi Angulo nie udało się zdobyć jeszcze gola. Co o tym sądzi Steinbors? – Nie mam patentu na Angulo. Po prostu dobrze zagraliśmy w defensywie, tak że nie miał on wielu okazji do zdobycia bramki.

Bramkarzy Górnik miał i ma dobrych.

Podczas meczu z Arka szansę debiutu w lidze otrzymał Daniel Bielica, którego występ krótko podsumował jego vis-à-vis. – Oceniam Bielice dobrze. W ogóle uważam, ze Górnik ma i miał zawsze dobrych bramkarzy, Tomek Loska także młody Bielica.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments