
- Legia osiągnie swój cel, choć nie będzie jej łatwo w Bielsku-Białej. Wszyscy się na nią "spinają". Drugie miejsce rezerwuję na mecie dla Górnika - mówi Wojciech Szala, był obrońca Katowic i warszawian.
- Legia osiągnie swój cel, choć nie będzie jej łatwo w Bielsku-Białej, bo na nią wszyscy się napinają. Drugie miejsce rezerwuję dla Górnika, który prezentuje bardzo dobrą piłkę. Agresywną, z "podwajaniem" i walką na całym boisku. Liczył się będzie także Lech, więc nie mówię chyba nic odkrywczego - powiedział "Sportowi" Szala".
Źródło: Sport
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl






