Derby kibicowsko: „Zabrakło paliwa”

Spark  -  28 kwietnia 2013 20:47
0
1187

oprawa_gornik_ruch_1213
Kibice Górnika Zabrze po raz kolejny wykazali się niezwykłą pomysłowością i zaprezentowali uszczypliwą oprawą w stosunku do fanów zza miedzy. Przez cały mecz derbowy, mimo ograniczonej widowni, prowadzony był niesamowicie głośny doping.

Ultrasi Górnika Zabrze zaprezentowali sektorówkę z napisem „Niebieskie Żniwa”. Na niej znajdował się rolnik z widłami przypominający trochę słynnego Czesia z pewnego znanego serialu animowanego. Namalowany był również traktor, rozwalone beczki, a w tle wiatrak i latając jaskółki. Całość uzupełniał transparent „Na więcej opraw zabrakło paliwa”. Całość odnosiła się do sympatyków Ruchu, którzy zaprezentowali oprawę na meczu z Lechem, a ta miała być początkiem „wielkich opraw” w ich wykonaniu. Już ta wspominana nie była rewelacyjna, a kolejnych już nie było. Riposta grupy Ultras Górnik Zabrze była strzałem w dziesiątkę!

Doping podczas spotkania derbowego był najgłośniejszy w sezonie na obiekcie przy Roosevelta. Niemal wszystkie osoby na „młynie” były ubrane w „Trójkolorowe” barwy. Nie zabrakło także kilku pozdrowień dla fanów z Cichej, do których przyłączały się także pozostałe sektory. Na koniec sympatycy mogli zaśpiewać: „Cały świat już wie, Górnik wygrał mecz… !”. Radości wśród sympatyków Górnika nie było końca.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments