Dawid Plizga może zagrać przeciwko Górnikowi i nie wróci na rundę wiosenną do Zabrza

Milo  -  12 grudnia 2015 07:35
0
777

Plizga_1415

Leszek Ojrzyński z chęcią widziałby w swoim składzie Dawida Plizgę. Jak się okazuje w umowie z Termalicą nie ma zapisu, który umożliwiałby zawodnikowi wcześniejszy powrót do Zabrza.

Nie ma tematu powrotu zimą Dawida Plizgi do Zabrza. Najwcześniej zawodnik do Górnika może wrócić dopiero latem. Termalica opłaca cały kontrakt Dawidowi Plidze, dlatego w umowie nie znalazł się również zapis, który zabraniałby grać temu pomocnikowi przeciwko.. Górnikowi. Ile stracił Górnik na odejściu Plizgi przekonał się w pierwszym meczu obu zespołów, kiedy w Niecieczy doświadczony pomocnik zrobił prawdziwe „show” karząc Górnika za tę decyzję dwukrotnie.

Zawodnika z przyjemnością chciałby mieć u siebie Leszek Ojrzyński, jednak musi poczekać do końca sezonu. – Bardzo chętnie widziałbym go z powrotem przy Roosevelta. Dawid to bardzo dobry zawodnik i pokazuje to w Niecieczy. Myślę, że nie podjąłbym decyzji o odejściu Dawida Plizgi – zapewnia Ojrzyński.

Pomocnik urodzony w Rudzie Śląskiej jest podstawowym zawodnikiem Termaliki. W tym sezonie na swoim koncie ma już trzy trafienia oraz cztery asysty. Pozostaje nam mieć nadzieję, że Plizga nie poprawi w sobotę swojego dorobku.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments