Dawid Nowak: Nikt z Górnika się ze mną nie kontaktował

Spark  -  28 czerwca 2013 16:41
0
1140

nowak_belchatow_polonia
W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że na Roosevelta miałby trafić napastnik Dawid Nowak. – Nikt z Górnika Zabrze się ze mną nie kontaktował – ucina w rozmowie z Roosevelta81.pl wszelkie spekulacje na temat swojego ewentualnego przejścia do ekipy Adama Nawałki 29-letni snajper.

Zawodnik, który przez ostatnie lata występował w GKS-ie Bełchatów, nie pójdzie drogą obraną przez Łukasza Madeja. – Nikt z Górnika Zabrze się ze mną nie kontaktował i w ogóle nie było takiego tematu – podkreśla Nowak.

Co ciekawe, zawodnik spotkał się zimą ze szkoleniowcem „Trójkolorowych” Adamem Nawałką. – Przypadkowo trafiliśmy na siebie w Zakopanem. Rozmawialiśmy o życiu prywatnym, trochę o piłce, o ekstraklasie i jak spędzamy wolny czas. Tematu moich przenosin do Górnika nigdy jednak nie było i nie wiem skąd w przeszłości pojawiły się takie informacje. Czasem sam się dziwię, gdy czytam, gdzie mam przejść – przyznaje strzelec 41 goli na boiskach ekstraklasy.

Gdzie w takim razie będzie grał Nowak w przyszłym sezonie? – Wszystko powinno wyjaśnić się do poniedziałku. Jest opcja Cracovii, a także inne, ale nie wykluczam również przedłużenia umowy z GKS-em Bełchatów.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Michał Antczak/gksbelchatow.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments