Dariusz Czernik nie jest już prezesem Górnika!

g.rajda  -  31 sierpnia 2021 13:28
20
5326

Dariusz Czernik nie jest już prezesem Górnika Zabrze, o czym poinformował klub we wtorkowym komunikacie. Na pełniącego obowiązki delegowany został Tomasz Młynarczyk.

Komunikat Górnika Zabrze

Informujemy, że w dniu dzisiejszym uległ zmianie skład zarządu Górnika Zabrze S.A. W miejsce Prezesa Dariusza Czernika, Rada Nadzorcza delegowała do pełnienia obowiązków Pana Tomasza Młynarczyka.

Dariusz Czernik prezesem Górnika był od 27 stycznia 2020 roku. Wcześniej, był członkiem zarządu Górnika Zabrze.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Człowiek na odpowiednim miejscu „zwolniony” , ostatni dzień okna transferowego ciekawe czym mnie dzisiaj jeszcze zaskoczą . Co tam się dzieje, to jest niesamowite .

Sprzedadzą Jimeneza do Turcji

Prezes,ktory o niczym nie moze decydować,żadnego słowa powiedziec,bo sam nie włada.Za co kupować Graczy,takich dobrych.Lista płąc peka,wypożyczyli,ko go sie da,osłabiony zespół totalnie i to przed arcyważnym dla nas meczem z Rakowem.Ponoc jakis grajek ma przyjść z Rostowa,napastnik,ale w 10 meczach nie strzelił bramki..Nie krytykujmy tylko popatrzmy,ile mozna wziać za Jimeneza,jesli pojdzie i kogo można sprowadzic za te pieniadze.Bojak wychodzimy zawsze na transferach_wiadomo
1Nedznie,oddajemy najlepszych za bezcen lub..za darmoSOSCIOS juz wiedziało wcześniej,co sie święci,stąd oświadczenie…Nie chowajmy wszyscy głow,zobaczmy,co mozna zrobić,a nie tylko narzekać.Tobyło do przewidzenia,żetakbędzie.Nikt nie chces woim nazwiskiem firmowac takiej chałtury!

Człowiek na odpowiednim miejscu? Dobry żart. Prezesem to powinien być biznesmen który kontroluje wydawanie swoich pieniędzy a nie miasto które wydaje pieniądze miejskie czyli mieszkańców Zabrza,bez ładu ,składu i pomysłu. W dużej mierze defraudując te pieniądze!A złotousty Czernik niech opowiada bajki dzieciom o wielkim Górniku na festynach po wioskach. Nam jest potrzebny mocny Górnik a nie byle jaki jak w meczu z Piastem. Koniec z opowiadaniem historii Górnika czas na tworzenie nowej! Koniec z gledzeniem o dlugach- pora na mocnych sponsorów i nowego właściciela. Koniec z upolitycznianiem Górnika! Koniec z prezesami którzy biorą kasę za nic…

xD

nic innego nie ma sensu pisać

Pan Czernik sam wydal na siebie wyrok dobrze wiedzial ze Kibice patrza mu na rece i dokonania.Zarzad w koncu zaczol rozliczac za wykonana prace brawo.Glowa jedna poleciala teraz czas na rozliczenie pana Platka i jego nieudolnych transferow.Bo Derby to Rzecz Swieta. Niech kazdy o tym Pamieta.

Płatka wziąć na pierwszy ogień,do tej pory Klub zarządzany przez Miasto był fajnym miejscemn arobienie interesów.bajka sie skończyła.Jakie teraz transfery? Trudno liczyc na cokolwiek.Nie ma kasy,bo praktycznie nigdy jej nie było,Maja racje ci,co pisząq”bankrut z Zabrza”? Jaki jest cel i wynik sportowy Górnika?je trenerowi,kim ma grać,brak wartościowych graczy,a najlepszy jeszcze odchodzi..Nie mozna Go zatrzymać i dograć końca sezonu? I liga coraz bliżej,…Panowie-dupyw troki i gramy na całego!

Na odpowiednim miejscu? Chyba kpisz? Gościu zachowywał się jakby zarządzał muzeum sportowym a nie klubem piłkarskim. Czy coś się poprawiło podczas jego kadencji? Jakie postępy klub poczynił? Jakie transfery są przeprowadzone i czy skład jest wzmocniony od zeszłego roku?( tutaj większe zastrzeżenia mam do specjalisty od transferów no ale to on był prezesem). No ale lepiej zaprosić Włodka Lubańskiego czy Huberta Kostkę i dalej wspominać lata 70. Górnik nie ma prezesa od czasów Mazura. Teraz tymczasowo jest wybrany Młynarczyk i pewnie będzie nim długo, ale czy coś się zmieni na lepsze?nie bo w klubie nie ma osób które potrafią dokonać progresu organizacyjnego sportowego. Byliśmy, jesteśmy i będziemy przez długie lata biedakiem z Zabrza z bogatą historią która tylko nim żyję.

Pierwszy ucieka z tonącego Titanica. Kto następny?? Właściciel, dyrektor sportowy, trener czy Poldi?

Poldi powinien wziąć sie w garść iw końcu zagrać,jak potrafi,zkalsa i jakościa..Młynarczyk juz 2 razy była”raunkowym Prazesem”..Każdy bierze kase,a efektów żadnyh nie ma!

Degrengolady ciąg dalszy.Podolski koronawirus,Jakas dziwna nie moc p.Prezydentowej.P.Czernik ne bedzie ł oczami za Klub,skoro na nic niema pieniedzy,a terz odejdzie jedyny dobry zawodnik i najlepszy z Graczy..Nie dziwie się,jakieś centra przesiadkowe bedzie sie budowac za grube miliony,a Klub na siłe potrzebuje wzmocnień i Graczy dobrych,gotowych do gry na już.Dawno Klub powinien byc w prywatnych rekach i budować silny Zespó.Kolejna lipa,czrartej trybuny nigdy nie bedzie? Niesamowicie złe rzeczy dzieja sie w Klubie!Co dalej?Co teraz?

Czyżby pierwsze przymiarki do zmiany właściciela klubu?

Chciałbyś. Możemy sobie pomarzyć. Dalej nas będą doić plugawi politycy. Dobrze wiedzą, że daje im to same korzyści. Tylko Górnik wciąż jest pośmiewiskiem. Najbardziej boli to, że kibice godzą się przez lata na takie szmacenie i wykorzystywanie ich klubu. Na tym przykładzie widać prawdziwy charakter kibiców Górnika, niestety.

Mam nadzieję że Podolski przejmie nasz Klub i postawi na nogi i rozpiepszy ten polityczny grajdołek bo z każdym rokiem jest coraz gorzej

Nie łudź się. Podolski to jeden człowiek a w Górniku osób, które żerują na Górniku jest za przeproszeniem w c*ul i nie odpuszczą łatwej kasy. To romantyczne, ale nierealne rozwiązanie.

Ostatnio ktoś powiedział, że Górnik to nie zabawka- czy aby na pewno? Mój typ na prezesa to do spóły Płatek i Szuster i będzie się kręcić na całego a nie tylko na pół gwizdka .

Górnik to nie jest zabawka. To karta przetargowa przy wyborach i podszewka do kręcenia szmalu przez niektórych delikwentów a sam klub przez to jest zadłużony, biedny i nigdy nie będzie znów wielki. Potencjał jest, szczególnie kibicowski, ale jest tylu ludzi, którzy na nim żerują, że nie będzie normalny i zdrowy jeszcze przez bardzo długi czas. Tym którzy mają nadzieję na normalność radzę porzucić wszelką nadzieję. Toczy nas rak i pod każdym względem: finansowym, strukturalnym i sportowym jesteśmy dnem.

Jeszcze tylko zwolnić Urbana i zatrudnić Brosza z powrotem

Chopie dej już pokój ze tym Broszem bo on też cyrki odwaloł kożdy trener z tym co mo w kadrze Górnika bydzie groł o 10 plac maksymalnie i tyla łazcie wszyscy dali na szpile i wciepujcie do puszki a na pewno bydzie lepij

Kto by nim nie był i tak się dużo nie zmieni