Daniel Stefański sędzią meczu Widzew Łódź – Górnik Zabrze

W.  -  22 lutego 2024 14:52
2
1289

Daniel Stefański z Bydgoszczy czuwał będzie nad prawidłowym przebiegiem niedzielnego spotkania w ramach 22. serii PKO BP Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze rozegra wyjazdowy pojedynek w Łodzi, gdzie zmierzy się z Widzewem. W bieżącym sezonie 46-letni arbiter poprowadził tylko jeden mecz z udziałem naszego zespołu. Mowa o spotkaniu w ramach 14. kolejki, które przyniosło domowe zwycięstwo Górnika nad Cracovią 1:0.

Przypominamy, że potyczka Widzewa z Górnikiem rozegrana zostanie 25 lutego (niedziela)  w Łodzi. Początek ligowego starcia obu drużyn zaplanowany został na godzinę 15:00.

Obsada sędziowska meczu Widzew Łódź – Górnik Zabrze:

Sędzia główny: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Asystenci: Michał Obukowicz, Michał Sobczak 
Sędzia techniczny: Radosław Trochimiuk
Sędzia VAR: Bartosz Frankowski
Sędzia AVAR: Marcin Boniek

Źródło: pzpn.pl/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Trochę nie na temat, ale coś z aktualności przed meczem z Widzewem: dzisiejszy wywiad Piotra Koźmińskiego z Lukasem Podolskim: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1107879/podolski-na-boisku-jest-super-ale-musze-powiedziec-prawde-szatnia-jest-wkurzona

Dla mnie najciekawszy fragment to:
„Mówisz o braku wypłat? W ubiegły piątek „Przegląd Sportowy” napisał, że nie dostajecie wypłat od dwóch miesięcy.
I co ci mam powiedzieć?
Prawdę. Na przykład, czy coś się od ubiegłego piątku zmieniło.
Dziennikarze napisali prawdę. Wypłat nie było i do tej pory nie ma. Mówię to w czwartek po południu.
I jak to wpływa na szatnię?
A jak ma wpływać? Nie będę przecież kłamał. Jestem kapitanem zespołu, a dokładniej jednym z kapitanów. Nie mogę więc oszukiwać, bo mówię też w imieniu innych. Zawodnicy są wk…, tyle. Ale jeszcze raz: złość zostaje w szatni, a na boisko wychodzimy i walczymy na maksa. Za to jeszcze raz szacunek dla tej drużyny, dla tego sztabu. Bo to wcale nie zawsze jest takie oczywiste. Wkurzenie szatni czasem idzie przecież w innym kierunku. A my dalej walczymy dla Górnika”.

Ja w pełni podzielam zdanie Lukasa: wielki szacunek dla naszych piłkarzy i dla sztabu szkoleniowego za taką postawę! I krew mnie znów zalewa, gdy pomyślę o tej bandzie miernot, nieudaczników zarządzających klubem, którzy nie tylko nie potrafią przyciągnąć do klubu wystarczającej liczby sponsorów, nie mają żadnej rozsądnej wizji rozwoju Górnika, ale nie potrafią nawet zapewnić regularnych wypłat dla piłkarzy i trenerów za ich ciężką, uczciwą pracę! Ciekawe czy Króliczek Masoń i Gogolińska też za swoją pracę też całymi miesiącami nie dostają wynagrodzenia?!

Racjaciekawe,czy tzw.Zarzad nie pobiera wypłat na to szefowa,czyli pani MMS? Też nie bierze wynagrodzenia? Gracze mają rodziny i dzieci.Za taką grę? Pan Lewandowski pani MMS powinni się spalić że wstydu! Napisano już pismo do Gent i UEFa??! Ktoś nad tym pracuje?! Kiedy sytuacja się zmieni!? Szybko ycenicakcje i sprzedać Klub!!