Daniel Ściślak i Michał Rostkowski zgłoszeni do rozgrywek PKO Ekstraklasy

Kibic  -  31 sierpnia 2022 16:25
5
4647

Daniel Ściślak oraz Michał Rostkowski zostali zgłoszeni przez Górnika Zabrze do rozgrywek PKO Ekstraklasy. W trwającym sezonie zawodnicy ci, występowali w rezerwach Górnika. Ściślak na III-ligowych boiskach zagrał we wszystkich, pięciu meczach (388 minut). Natomiast Rostkowski wystąpił czterokrotnie (242 minuty). Obaj zdobyli po jednym golu.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: 90minut.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Trochę z innej beczki. Oglądam właśnie mecz Rakowa z Pogonią i obserwuję Bartosza Nowaka. Można wysnuć jeden wniosek- w Górniku grał, bo grał, nie przemęczając się zbytnio. W Rakowie zapier… aż miło popatrzeć.

Lepiej mogli zgłosić Marcina Wodeckiego, bo dałby więcej dla drużyny!

Prosta matematyka, u nas jest 8-9 piłkarzy nadających się do pierwszej 11stki, tam jest takich pewnie z 18stu. I jak nie będzie zapierdzielać to następny mecz zagra na wiosnę 😉

Co ty to gadasz…
Zawsze grał ba 100 % u nas w Górniku. Nic mu nie można zarzucić. Grał i się wybił a nie bo jak twierdzis grał bo grał…

Owszem zdarzały mu się mecze, że pokazywał swoje niezłe umiejętności, ale mówienie o tym iż zawsze grał na 100%, to zdecydowanie przesada. Ma dobrą technikę użytkową, dobry przegląd pola gry,tym rzeczywiście się wyróżniał w Górniku, lecz nie zawsze szło to w parze z pełnym zaangażowaniem.