Damian Sylwestrzak sędzią meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze

Kris  -  31 sierpnia 2023 13:14
8
1089

Damian Sylwestrzak z Wrocławia poprowadzi spotkanie, w którym Górnik Zabrze zmierzy się na wyjeździe z poznańskim Lechem. Początek sobotniego pojedynku zaplanowany został na godzinę 20:00.

Obsada sędziowska meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze

Sędzia główny: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Asystenci: Adam Karasiewicz, Michał Sobczak
Sędzia techniczny: Piotr Pazdecki
Sędzia VAR: Bartosz Frankowski
Sędzia AVAR: Marcin Boniek

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: pzpn.pl/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze,że nie Kwiatkowski,ani Marciniak. Oby było tym razem lepiej i punkty były w końcu!

Jak może byc Kwiatkowski jak ostatnio sędziował?! Pomyśl czasem gałązka. Ciekawe że liczysz na punkty po tej grze , punkt to bydzie mega sukces w tym meczu

Tak może będzie lepiej

Koniec okienka transferowego i co dalej?………

Jaki koniec lebry bez kontraktów i kontuzjowane są dostępne cały sezon podobno dyrektor Milik ma na oku kilku po zawałach trzech po zerwanym wiązadeł i jednego po artroskopii negocjuje tez z chopem bez nerek i ma na oku jednego kulawego

Pierwszy chętny to podobno „JohnyBravo” który przyjdzie za ciepły browar, jednak musi być zwietrzały, nie lubi gazu oraz w kontrakcie daje zużyte narządy nienadające się do przeszczepu. Chop jest zero emisyjny. Po prostu bravo JohnyBravo.

Panowie zawodnicy PROSZĘ, pokażcie to co w zeszłym sezonie na Lechu! Wygrajcie! Kibice pamiętają ostatni mecz, to potem będzie tylko lepiej. Gorzej już w tym sezonie chyba być nie może?

Kim Ty chcesz ten mecz wygrać. Oczywiście, że byśmy wszyscy chcieli ale zespół rozebrany i dobrego kompletnie bez formy.