Damian Rasak zostaje w Górniku

Kibic  -  1 lipca 2024 11:30
16
14665

W ostatnich dniach w sportowych mediach pojawiła się informacja o tym, że bliski odejścia do Rapidu Bukareszt jest jeden z czołowych piłkarzy Górnika Damian Rasak. Wygląda na to, że ten kierunek jest już nieaktualny i defensywny pomocnik może się skupić na budowaniu formy na nowy sezon. – Rozmawiałem z Damianem, powiedział, że zostaje w Górniku i koncentruje się na przygotowaniach do nowego sezonu. – przekazał nam zapytany przez nas w tej kwestii rzecznik Klubu Mateusz Antczak.

Jak wiadomo w przypadku kontraktu Rasaka obowiązuje klauzula wykupu i jeśli jakiś zainteresowany podmiot zdecyduje się ją uruchomić, to wówczas Górnik nie ma już na nic wpływu. Wówczas decyzja pozostaje w gestii samego zawodnika i jego woli odejścia lub pozostania w Klubie. Wszystko zatem wskazuje na to, że Damian Rasak postanowił kontynuować karierę w Zabrzu, ale jak wiadomo w sprawach transferowych sytuacja zawsze może ulec zmianie. Pion sportowy w dalszym ciągu pracuje nad wzmocnieniami.

Gorącym tematem jest osoba Lawrenca Enalego. W jego przypadku telefony z zapytaniami nie milkną. Wcześniejsze oferty (Lech Poznań, HSV Hamburg) nie były satysfakcjonujące.  Za utalentowanego piłkarza zabrzanie oczekują przynajmniej ok. 2,5 mln euro.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

złe info Damian pewnie już dogadany zaklepany teraz bedzie człapał nogi odstawiała aby bez kontuzji za free podpisać kontrakt bez odstepnego ale z duż wiekszą wypłatą . tracimy super chopa za frajer. A lorenc pojdzie do bundezligi za 2,2mil do konca okienka

Nawet gdyby tak miało być, to klub ma cały sezon na obserwowanie następcy , a nie że podstawowy gracz odchodzi tuż przed obozem . Przy czym fajnie jakby został na dłużej

Tak naprawdę?????czy GÓRNIK jest hodowcą darmo odchodzących zawodników ????? i klubem dołującym na długach???????? !!!!!!!?????

Widziałeś sparing z Odrą. Nie odstawiał nogi. Grał dobrze. powiedziałbym że obok Czecha najlepszy na boisku.

Chyba nie widziałeś jak Rasak gra….to nie tego typu zawodnik. Jest profesjonalista w każdym calu, jeśli ma odejść to do ligi w której się rozwinie. Osobiście uważam że jeśli potwierdzi dobra dyspozycję w tym sezonie, to spokojnie powinien być sprawdzony w kadrze bo niczym nie ustępuje Romanczukowi, a takiego Slisza to do kabzy chowa.

Pozostanie Rasaka to najlepszy transfer tego lata

Tak jest!

Zgoda ale jakim kosztem i na jakich zasadach ??????

Boże, co za cymbał.

Rasak to typ piłkarza, który wychodząc na boisko wie, że jego pobyt na nim, nie może pozostać bezproduktywny, bo w przeciwnym przypadku jego granie i trenowanie mija się z celem. Takiego piłkarza każdy szanujący się klub powinien cenić. Dobrze, że jest w Górniku bo to taki plusik.

Świetnie to ująłeś.
Wiadomo,czasami trafi się słabszy występ,ale to jest TYLKO człowiek i to jest zrozumiałe.
Ogólnie bardzo pracowity,ambitny piłkarz.
Jeśli nie odejdzie,dobra wiadomość dla nas,kibiców💪

Super wieści, bardzo się cieszę. Właściwie kadra JUŻ gotowa na ekstraklasa. Oby miało to pozytywne przełożenie na jakośc gry i wyniki

Super wiadomość!

A jakis napastnik to będzie czy tylko ci co są tak skuteczni jak ten co już jest ? Bramkarza też nie ma

Czy ja bylem z pieskiem czy bez pieska?

A to już twoj problem , oddac w miare dobrego napastnika ściągać z pogoni super snajpera to jest pomylka , Loske trzeba było wziasc za darmo