Damian Kądzior piłkarzem Górnika!

Milo  -  4 lipca 2017 16:39
0
10061

Długie i trudne negocjacje w sprawie Damiana Kądziora zakończyły się sukcesem. Były już pomocnik Wigier podpisał z Górnikiem 3-letni kontrakt! 

– Każdy, kto występował w poprzednim sezonie na zapleczu Ekstraklasy, przekonał się o tym, jak wielki jest Górnik Zabrze. To klub ze wspaniałą historią, na którego mecze, nawet w I lidze, przychodziło 20 tysięcy kibiców. Jest to dla mnie niesamowite przeżycie, bo w Suwałkach frekwencja na stadionie była nieporównywalnie mniejsza. A to właśnie dla kibiców gra się w piłkę. Otoczka nowego stadionu też robi duże wrażenie. Chcę się rozwijać i myślę, że w Górniku to mi się uda – przyznaje najnowszy nabytek Górnika.

Duży wpływ na moją decyzję miał trener Brosz. Jeśli on nie widziałby mnie w swoim zespole, to nie miałoby sensu, aby Górnik płacił za mnie pieniądze. Z przeprowadzanych rozmów mogę jednak wywnioskować, że trenerowi zależy na mojej osobie. Ma on też inny pogląd, bo w zeszłym sezonie trzy razy grałem z Górnikiem w barwach Wigier. Wydaje mi się, że dzięki temu trener Brosz zna mnie już bardzo dobrze. Już teraz nie mogę się doczekać pierwszego meczu z Legią Warszawa – stwierdził na koniec Kądzior.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Wigry Suwałki

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments