Dam z siebie wszystko

Kris  -  5 kwietnia 2019 19:40
0
3173

Igor Angulo reprezentował drużynę na dzisiejszej konferencji prasowej podczas której odpowiedział na kilka pytań.

Przede wszystkim zapewnił, że nie ma żadnych urazów oraz jest w pełni gotowy na niedzielny bój: – Wszystko jest w porządku. Gramy kilka spotkań w krótkim okresie czasu, ale jest dobrze. W niedzielę dam z siebie wszystko, będę walczyć na sto procent. Ponadto krótko skomentował wtorkowy remis w Lubinie, gdzie mecz Górnika z Zagłębiem zakończył się rezultatem 1:1: – Punkt jest dla nas ważny, szczególnie, że na wyjeździe. Jednak to nie była nasza najlepsza gra.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć pytań o niedzielny klasyk z Legią Warszawa: – Dla nas każde spotkanie jest bardzo ważne. Legia jest bardzo dobrym zespołem, ale gramy u siebie, przed własnymi kibicami. Wiem, że będzie bardzo fajna atmosfera, dlatego musimy zagrać dla nas i naszych kibiców. Jak jest komplet na stadionie, to motywuje to do gry i pomaga na boisku.

Odnosić dobre wyniki na Roosevelta z Wojskowymi potrafimy. Wszyscy kibice pamiętają pierwszą potyczkę na naszym stadionie po awansie do Ekstraklasy, gdzie Zabrzanie zwyciężyli 3:1. Igor także to pamięta: – Mam dobre wspomnienia, jeśli chodzi o mecze z Legią w Zabrzu. Graliśmy dwa razy: raz w lidze, a raz w pucharze i było zwycięstwo oraz remis. Musimy to kontynuować.

Na sam koniec naszym obowiązkiem było dowiedzieć się, czy dorobek strzelecki hiszpańskiego snajpera powiększy się w niedzielę: – Dam z siebie wszystko, aby tego dokonać, ale wiadomo, że najważniejsze są punkty. Chcemy wygrać, jeśli coś strzelę i to pomoże zdobyć trzy punkty to będzie dobrze.

Klasyk z Legią już w niedzielę o 18:00. Widzimy się wszyscy na stadionie!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments