Czy WDŚ 21 lutego w Zabrzu zobaczy 24 tysiące widzów? „Zdążymy na derby”

Spark  -  5 grudnia 2015 12:00
0
897

stadion_podest_budowa
Wielkie Derby Śląska odbędą się w niedzielę 21 lutego o godzinie 18.00. Tego dnia na stadionie ma zasiąść komplet (3 trybuny) 24 tysięcy widzów. Pracy pozostało jeszcze wiele, ale prezes spółki Stadion w Zabrzu Tadeusz Dębicki zapewnia na łamach „Sportu„, że wszystko powinno być gotowe na pojedynek Górnika z Ruchem.

– To jest budowa, więc zawsze są pewne obawy, ale na dziś mogę powiedzieć, że jeśli nic szczególnego – odpukać – się nie wydarzy, to zdążymy. W tej chwili na budowie pracuje dziennie około 400 osób. To rekordowa liczba. Harmonogram prac mamy rozpisany na każdy dzień. Wszystko jest pod kontrolą, terminy są dotrzymywane. Czasu jest niewiele, ale jestem optymistą… – mówi Dębicki w rozmowie ze „Sportem„.

Gotowe na ten dzień mają być również punkty gastronomiczne i sanitariaty. – Oczywiście, że to wszystko na 21 lutego musi być gotowe. Podobnie jak wejście i sektor gości, choć akurat Ruch ma zakaz wyjazdów i do Zabrza kibice „Niebieskich” nie przyjadą. Chcemy też, by na pierwszy mecz gotowych było jedenaście lóż. Mobilizacja wszystkich osób odpowiedzialnych za prace wykończeniowe jest naprawdę ogromna. Wszyscy wiemy, jak ważny to termin i mecz.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments