Czy Mateusz Zachara odejdzie z Górnika? „Każdą konkretną ofertę rozważę”

Milo  -  27 grudnia 2013 08:13
0
1090

zachara_gornik_podbeskidzie_1314
Coraz głośniej mówi się o odejściu z Górnika Zabrze Mateusza Zachary, choć napastnik, któremu po sezonie kończy się kontrakt, nie wyklucza przedłużenia umowy z klubem z Roosevelta.pl

O kontrakcie

– Szanse na przedłużenie kontraktu są zawszę, ale nie chcę składać deklaracji w postaci pozostania w Górniku, ponieważ nie wiadomo, jak teraz się to wszystko potoczy. Mam trochę czasu wolnego i będę decydował, jeżeli nic konkretnego się nie pojawi, zostanę w Górniku, a jeżeli otrzymam jakąś konkretną ofertę, to z pewnością ją rozważę.

O powołaniu do reprezentacji

– Powołanie, mimo wszystko, zaskoczyło. Oczywiście dochodziły do mnie sygnały, że mogę zostać powołanym, więc byłem na to przygotowany, ale kiedy dowiedziałem się, że znalazłem się na liście, to moja radość była nie do opisania. To dodatkowy „kop” i duża motywacja do dalszej pracy. Gra w reprezentacji to marzenie chyba każdego piłkarza.

O zakończonej rundzie jesiennej

– Runda w moim wykonaniu była jak najbardziej udana. Przed startem sezonu nie zakładałem sobie, ile tych bramek muszę zdobyć, żeby być zadowolonym. Po prostu chciałem grać i strzelać gole dla Górnika zdobyłem ich w sumie 11, więc to chyba dobry wynik. Najważniejsze, że zespół spisywał się dobrze.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments