Czy Górnik Zabrze sprzeda Romana Gergela? Termalica oferuje za mało

Spark  -  31 sierpnia 2016 17:55
0
995

Gergel_Pogon_1617
Bruk-Bet Termalica Nieciecza chce przed końcem okienka transferowego pozyskać Romana Gergela. Jednak oferta klubu grającego w Ekstraklasie wynosząca poniżej 100 tysięcy euro została przez Górnik Zabrze odrzucona – poinformował dziennikarz Michał Trela.

Niemal od spadku naszej drużyny wiadomo, że Słowak chciał zmienić barwy, aby nadal występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Chętnych jednak zbyt wielu nie było, a jak się już pojawili, to oferowali zbyt mało. Spekuluje się, że Górnik chce otrzymać za pomocnika około 400 tysięcy euro, ale Termalica oferuje za niego znacznie mniej. Trudno w tej sytuacji będzie dojść obu stronom do porozumienia.

Pozbywać się piłkarza nie chce także trener Marcin Brosz. „Trójkolorowi” spisują się w I lidze na razie fatalnie, a odejście Gergela byłoby sporą stratą dla jakości. Choć Słowak nie błyszczy, to z pewnością jest czołową postacią naszej drużyn, więc za „drobne” nie powinno się go oddawać. Tym bardziej, że jego umowa obowiązuje do końca czerwca 2018 roku.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments