Członkowie Socios już z projektami umów. Teraz czas na Wielką Debatę!

Milo  -  13 czerwca 2015 00:55
0
761

socios_debata

W czwartek do ponad 1100 członków Socios Górnik wysłali niemal wszystkie wersje projektów umów, które powstały w przeciągu 192 dni negocjacji z zarządem klubu. Kolejnym krokiem jest organizacja debaty dla kibiców Górnika pt. „Kibice są najważniejsi”.

Członkowie Socios już z projektami umów! Teraz czas na Wielką Debatę!

Zgodnie z zapowiedziami członkowie Socios Górnik otrzymali najważniejsze projekty umów, które powstały w czasie ponad półrocznych negocjacji pomiędzy zarządem Socios Górnik i zarządem Górnik Zabrze. Ich dokładne omówienie nastąpi na zaplanowanej 17 czerwca debacie, na którą wystartowała rekrutacja. Wstęp na debatę jest bezpłatny i może na nią przyjść każdy kibic Górnik Zabrze.

Do członków Socios trafiły najważniejsze projekty umów na którym zaznaczone zostały wprowadzane zmiany. Kibice mogą dowiedzieć się więc jak wyglądał pierwszy projekt umowy złożony przez Socios. Dowiedzieli się także, jak został on zmodyfikowany i jak wyglądał projekt, który miał zostać podpisany na koniec lutego, na konferencji prasowej przed meczem ze Śląskiem Wrocław. Zostały także pokazane ostatnie zmiany wprowadzone przez klub między marcem a majem. – Od listopada do maja powstało 14 projektów umów. Dlatego aby przekaz był jasny, przesłaliśmy prawie wszystkie umowy, uzupełnione o streszczenie z zaznaczonymi najważniejszymi zmianami. Dodatkowo opracowaliśmy infografiki, które pokazują w jaki sposób przebiegały negocjacje. W ten sposób kibice mają pełną wiedzę na temat oczekiwań Socios oraz warunków zarządu Górnika Zabrze – mówi Grzegorz Pacuła, rzecznik prasowy Socios Górnik.

Czas na wielką debatę kibiców pt. „Kibice są najważniejsi”

Zdajemy sobie sprawę, że wszelkie zmiany wymagają dodatkowe omówienia i wytłumaczenia. Z tego powodu 17 czerwca o godz. 18 w Hotelu Diament będziemy organizować debatę kibiców – dodaje Pacuła. Na debacie tej poza omówieniem umów i wskazaniu jakie działania promocyjne Górnika Zabrze chciało przeprowadzić stowarzyszenie Socios, przedstawione zostaną propozycje kolejnych kroków wobec zarządu Górnika i samego klubu. Będzie też wolna dyskusja na temat relacji kibiców z zarządem Górnika Zabrze. Co ważne, w spotkaniu będą mogli wziąć udział nie tylko członkowie Socios, ale każdy z kibiców Górnika. – To pierwsza publiczna debata organizowana przez kibiców dla kibiców. Temat relacji zarządu klubu z kibicami jest bardzo ważny i wymaga ogromnej odpowiedzialności z dwóch stron. Niezależnie od tego czy ktoś jest socio czy nie, należy mu się od zarządu Górnika szacunek. Dlatego na spotkaniu chcemy dać możliwość wypowiedzenia się każdemu z kibiców Górnika, nie tylko socio i dlatego też na każdego kibica czekamy z otwartymi rękoma – podkreśla Pacuła.

Członkowie Socios nie muszą rejestrować się na to wydarzenie. Wystarczy, że 17 czerwca przyjdą na godzinę 18 do Hotelu Diament. Natomiast kibice Górnika Zabrze nie będący „socio” przed przyjściem muszą zarejestrować się, wysyłając na adres kontakt@sociosgornik.org zgłoszenie, w którym podadzą imię i nazwisko oraz numer PESEL. Liczba miejsc jest ograniczona.

socios_daty_czerwiec

Źródło: sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments