Czerwionka-Leszczyny zwycięzcą Turnieju Torcida Cup w Knurowie

kesera  -  10 czerwca 2013 11:53
0
1204

knurow_cup_2013
Dwadzieścia cztery drużyny rywalizowały o miano najlepszej w tegorocznej edycji turnieju organizowanego przez Torcidę Knurów. Zwycięzcą został zespół reprezentujący Czerwionkę-Leszczyny. Licznie zgromadzeni kibice mieli również okazję do obejrzenia w akcji byłych piłkarzy Górnika.

Tym razem pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorom. Uczestnikom i gościom turnieju od rana towarzyszyła piękna słoneczna pogoda. Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczął się turniej piłkarski, w którym rywalizowały liczne fan-cluby zabrzańskiego Górnika m.in z Knurowa, Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Pyskowic czy Rybnika. Najlepszą ekipą okazała się jednak Czerwionka-Leszczyny, za którą uplasowała się drużyna gospodarzy. Najniższy stopień podium przypadł zespołowi z Gierałtowic.

O godzinie 11:30 doszło do niecodziennego meczu pomiędzy oldbojami Górnika a knurowską Torcidą. Głośny doping udanie zmotywował byłe gwiazdy Górnika, które zwyciężyły 5:3. Kibice mieli okazję zobaczyć w akcji między innymi Jacka Wiśniewskiego, Andrzeja Orzeszka, Marcina Cebulę, czy Tomasza Dragana.

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych. Mnóstwo zabaw, malowanie twarzy, wspólne zdjęcia z Jorgusiem, to tylko część atrakcji, jakie czekały na biało-niebiesko-czerwone dzieciaki. Klubowa maskotka obdarowała młodych kibiców klubowymi miesięcznikami oraz zdjęciami drużyny.

Warto zaznaczyć, że impreza miała również wymiar charytatywny. Dzięki zaangażowaniu fanów Górnika, udało się zebrać 4 200 złotych, które pomogą w rehabilitacji małej Antosi.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments