Cracovia – Górnik kibicowsko: Solidny wyjazd z konkretnym dopingiem

g.rajda  -  27 listopada 2014 07:34
0
2195

Wyjazd do Krakowa nie wypadł nam tym razem w dość dogodnym terminie – w poniedziałek sporo osób pracuje, wiadomo, że terminy są nie do przeskoczenia, w poniedziałek też musimy grać. Nie mniej jednak brawa należą się dla tych którzy udali się na stadion „Pasów”, liczbę 437 osób należy uznać za wynik dobry.

kibice2_cracovia_gornik_1415

Kompletu nie było, ale był za to głośny i fanatyczny doping. „Torcida” przyjechała na stadion Cracovii „głodna” śpiewu, co było słychać już od pierwszych minut spotkania. Przyśpiewki motywujące piłkarzy głośno niosły się po obiekcie, standardowo „My jesteśmy chłopcy z Zabrza” oraz „Tańczymy labada” zdecydowanie górowały nad innymi. Nie brakowało także tych, które skierowaliśmy w stronę kibiców gospodarzy, oczywiście wiadomo, że przyjaźnią się nie darzymy, co było słychać zarówno z naszej jak i gospodarzy strony.

kibice4_cracovia_gornik_1415

Frekwencja wśród „Pasów” raczej poniżej poziomu, chyba przestraszyli się pogody i rywala. W młynie pustki, wisiało sporo flag, także zgodowiczów. Ich dopingu oceniać nie będziemy, bo z naszej strony wiadomo jak był on (nie)słyszalny. Najmłodsi kibice z Sektora Rodzinnego zaprezentowali flagowisko. Sympatyczny pomysł dla najmłodszych fanów.

kibice_cracovia_gornik_1415

Warto wspomnieć, że na tym wyjeździe zadebiutowała nowa flaga jednego z FC Górnika – FC Libiąż. Oprócz tego na stadionie pojawiły się takie flagi jak: „Będziemy z Tobą aż do śmierci, „XXX Torcida”, „Torcida Górnik”, „KS Wisłoka”, „GKS Katowice”, „Ekipa Szyderczy Palec”, „1948”, „Sektor 13”, „99 Torcida” i „Torcida Knurów”. Ostatecznie na sektorze gości pojawiło się 437 osób, w tym 58 GKS Katowice i 3 Wisłoka Dębica. Dzięki za wsparcie!

kibice3_cracovia_gornik_1415

Podsumowując, liczba tylko solidna, ale wyjazd udany. Teraz skupiamy się na kolejnym, który czeka nas już w najbliższą niedzielę 30 listopada. Górnik zmierzy się w Poznaniu z Lechem. Wszyscy do Poznania!
plakat_wujazdowy-maraton

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments