Co ze Stratilem i Lisowskim? „Transfery przygotowujemy trochę inaczej”

Spark  -  24 lipca 2016 11:47
0
1052

20160711_gornik_karpaty_druzyna_04
Nadal nie wiadomo, czy testowani Lukas Stratil oraz Tomasz Lisowski podpiszą kontrakty z Górnikiem Zabrze. 22-letni czeski napastnik oraz 31-letni obrońca zagrali w sparingu klubowych rezerw zamiast w meczu towarzyskim pierwszej drużyny.

Drugi zespół Górnika Zabrze pokonał LZS Piotrówkę 10:1, a Stratil zanotował na swoim koncie cztery trafienia. Doświadczony Lisowski grał do 67. minuty. Czy któryś z nich przybliżył się do występów w naszych barwach w I lidze?

– Każde przygotowanie transferu to jest szereg rzeczy. Musimy taki transfer przygotować. Nie może być tak, że kontraktujemy zawodnika i jakoś to będzie. To są zobowiązania na miesiące, czy też lata – podkreśla trener Marcin Brosz, w rozmowie z klubową telewizją.

– W najbliższym czasie podejmiemy decyzję co do ich przyszłości. Obydwaj bardzo walczą i to cieszy. Przygotowujemy transfery trochę inaczej. Obserwujemy piłkarzy, z niektórymi rozmawiamy od dłuższego czasu. Liczę na to, że ten zespół wzmocnimy. Chcemy zrobić wszystko, aby transfery były przygotowane, ale nie tylko pod względem sportowym – zaznacza szkoleniowiec zabrzan.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments