Co dzieje się w północnej części placu budowy? (galeria)

kamres  -  21 czerwca 2013 15:46
0
1540

stadion05_czerwiec2013

W piątek swój pierwszy trening odbyli piłkarze na boiskach bocznych, co było okazją do wejścia wgłąb obiektu sportowego. Trening był otwarty dla mediów, więc skorzystaliśmy z zaproszenia klubu i przy okazji sprawdziliśmy co dzieje się w północnej części placu budowy.

Ale po kolei. Zaczynamy tradycyjnie od placu wschodniego, który jest całkowicie uprzątnięty i przygotowany do układania izolacji podłogi. Prezentuje się to bardzo ładnie. W jego południowo-wschodniej części pracowała koparka, która wybierała ziemię. W tym miejscu powstaną schody prowadzące do pasażu handlowego. Za trybuną południową leżą na ziemi elementy dachu przygotowane do montażu.

W narożniku północno-wschodnim trwały prace przy układaniu elementów dachu. Na północy brakuje jeszcze około 10 pionowych elementów podkonstrukcji elewacji zwanych przez niektórych „bananami”. Ściana zewnętrzna tej części parkingu jest prawie w całości zaizolowana. Spoglądając wgłąb wjazdów na podziemny parking, można było zauważyć różne elementy instalacji. Również pracownicy, z którymi mieliśmy okazję zamienić parę słów potwierdzili, że na parkingach montowane są instalacje wentylacji, wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne, lecz pracy jest jeszcze mnóstwo. Na budowie głównie pracują podwykonawcy, a samych robotników z Polimexu jest 11. Na koniec powiedzieli, że nie wierzą w zakończenie pierwszego etapu modernizacji stadionu do końca listopada tego roku.

Zapraszamy do zobaczenia galerii:

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments