Co dalej z Igorem Angulo?

Kris  -  17 stycznia 2020 19:55
0
16748

Piłkarze Górnika Zabrze od środy przygotowują formę na Cyprze. Wśród trzydziestki trenujących zawodników jest również Igor Angulo. Wciąż jednak nie wiadomo, co z nowym kontraktem baskijskiego napastnika. 

Przypomnijmy, że pierwszą propozycję złożoną przez klub, Angulo odrzucił. Górnik przygotował dla piłkarza nową umowę o której mówił podczas niedawnej konferencji prasowej Dariusz Czernik – Planujemy złożyć piłkarzowi jeszcze jedną propozycję, nie będzie tam uwarunkowania “rok+rok”, tylko dwuletni kontrakt, na czym Igorowi najbardziej zależało. Oczywiście o kwotach w tym przypadku również mówić nie będziemy. Oferta będzie przedstawiona przed wyjazdem na Cypr.

Od tego czasu mija dokładnie tydzień, a kibice Górnika nie wiedzą, jakie będą losy jednego z najskuteczniejszych piłkarzy w historii zabrzańskiego klubu. Co na to sam zainteresowany? – W Górniku gram do czerwca, a po tym czasie najprawdopodobniej będę musiał zmienić klub – w krótkich słowach, dla Roosevelta81.pl, skomentował w czwartek sytuację Igor Angulo.

Przyznajemy, że słowa piłkarza dają do myślenia, ale jak to w transferowych tematach bywa sytuacja jest dynamiczna i nawet najbliższe dni, czy godziny mogą dać nam odpowiedź w temacie nowego kontraktu dla Angulo.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments