CLJ. Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 1:1. Wiosną niepokonani, ale sytuacja nadal trudna

g.rajda  -  10 kwietnia 2022 15:45
0
1043

W niedzielnym meczu 23. kolejki Centralnej Ligi Juniorów, Górnik Zabrze zremisował we Wrocławiu ze Śląskiem. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 20 minucie spotkania po bramce Konstantego. Do wyrównania, tuż przed przerwą, doprowadził strzałem głową Nikodem Zielonka. Asystę przy tym golu zanotował Patryk Pytlewski, który popisał się dokładnym dośrodkowaniem w pole karne.

„Trójkolorowi” wiosną wciąż pozostają niepokonani, ale ich sytuacja w tabeli jest nadal trudna. Podopieczni Adama Noconia znajdują się tuż nad strefą spadkową i aż trzy zespoły depczą Górnikowi po piętach. W następnej kolejce zabrzanie podejmują lidera, czyli zespół Polonii Warszawa.

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 1:1 (1:1)

1:0 – Konstanty, 20′