Ciekawe wyjazdy naszych zgód

Spark  -  21 marca 2013 14:51
0
1289

gieksa
W najbliższy weekend swoje mecze rozegrają nasi „zgodowicze”. GieKSa jedzie do Krakowa, natomiast ROW do Wałbrzycha.

Sympatycy Górnika mają w ten weekend wolne, ponieważ Ekstraklasa pauzuje, a zabrzanie rozegrają w sobotę sparing w Pawłowicach Śląskich. Zachęcamy więc wszystkich kibiców do wspierania naszych zgód, które rozegrają niezwykle ciekawe mecze pod względem piłkarskim i kibicowskim.

W II lidze zachodniej ROW Rybnik zagra w sobotę z Górnikiem w Wałbrzychu, gdzie miejscowi fani niezwykle mocno mobilizują się na ten pojedynek, określając go mianem: „najważniejszego meczu rundy wiosennej”.  ROW jest liderem i zmierza na zaplecze Ekstraklasy, ale najbliższy rywal zajmuje niezłe, bo ósme miejsce, ze stratą 14 punktów do rybniczan. Warto podkreślić, że klub z Wałbrzycha rozegrał dwa mecze mniej.

Niezwykle interesująco zapowiada się też mecz GKS-u Katowice na stadionie Cracovii. Katowiczanie zajmują miejsce w środku stawki i mogą pokrzyżować „Pasom” plany powrotu do elity. Cracovia jest trzecia i traci ledwie punkt do wicelidera oraz trzy do lidera. Kibice GieKSy otrzymali 750 biletów, a chętnych na wyjazd jest pewnie znacznie więcej. Przy Kałuży z pewnością odbędzie się świetne spotkanie pod względem kibicowskim.

II Liga, sobota 23 marca 2013, godz. 13:00
Górnik Wałbrzych – ROW Rybnik

I Liga, sobota 23 marca 2013, godz. 18:00
Cracovia – GKS Katowice

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments