Chojniczanka – Górnik kibicowsko. Mecz „po sąsiedzku”

Slazier  -  11 października 2016 13:46
0
1260

20161015_chojniczanka_gornik_kibice_02

Górnik Zabrze swój kolejny mecz wyjazdowy rozegrał przeciwko Chojniczance Chojnice. Niestety spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. „Trójkolorowi” przywieźli ze sobą tylko punkt, a mecz oglądało zaledwie 1 053 widzów.

Gospodarze wystawili kilkunastoosobowy „młyn”, który starał się dopingować przez całe spotkanie. Z racji liczebności śpiewy Chojniczanki nie powaliły nikogo na kolana, a atmosfera panująca na stadionie była raczej piknikowa. Tego dnia na sektorze gospodarzy zawisły następujące flagi: Good Night Left Side, Che Guevara, Fanatycy z Grodu Tura oraz transparent PDW Dziki.

20161015_chojniczanka_gornik_kibice_03

Torcida na wyjazd do Chojnic wybrała się transportem kołowym w sile 108 głów. Sympatycy Górnika nie przywieźli ze sobą żadnych flag, a także nie prowadzili dopingu. Wszystko w myśl protestu, który ma wpłynąć na poprawę sytuacji w naszym klubie na każdym polu.

Warto zaznaczyć, iż Torcida urozmaiciła wszystkim kibicom spotkanie puszczając z przywiezionych głośników rozmaite piosenki. Niewątpliwą furorę zrobiła piosenka z popularnej bajki „Sąsiedzi”.

Piosenka ta idealnie wkomponowała się w poczynania naszych piłkarzy w drugiej połowie. Miejscowi podkreślali, że kibice z Zabrza bawią się bardzo dobrze, pomimo braku dopingu i niezbyt przyjemnej pogody. Podróż powrotna na Śląsk minęła bez większych przygód.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/mkschojniczanka.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments