Chcieliśmy szybko odrobić straty

W.  -  17 sierpnia 2019 23:38
0
2668

Przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania sen z powiek piłkarzy Jagiellonii Białystok spędzał najskuteczniejszy snajper zabrzan, Igor Angulo, który w ostatnich pięciu meczach przeciwko Dumie Podlasia zdobył aż 7 goli. Tym razem najlepszy napastnik w kadrze Marcina Brosza nie zdołał pokonać Damiana Węglarza, zapisując się po raz kolejny na liście strzelców. Jedynego i zarazem honorowego gola dla zabrzan w dzisiejszym pojedynku zdobył w 58 minucie Łukasz Wolsztyński.

Przegrywacie z Jagiellonią 3:1, choć na boisku nie odstawaliście mocno od rywali.

– Mieliśmy kilka sytuacji, których niestety nie zdołaliśmy wykorzystać. Jagiellonia okazała się drużyną lepszą i zasłużenie dzisiaj zdobywa trzy punkty. Jednak jak już przed chwilą wspomniałem, my także stwarzaliśmy swoje sytuacje, nie ustępując rywalowi. W pierwszej połowie w dogodnej sytuacji dwukrotnie był Ivan Runje, drugą sytuację wybronił jeszcze Martin, ale przy piłce znalazł się młody Bartosz Bida i było już 2:0. Chcieliśmy się podnieść, szybko odrobić straty, z takim też zamiarem wybiegliśmy na boisko w drugiej połowie i dość szybko udało nam się zdobyć bramkę kontaktową, ale Jagiellonia odpowiedziała trzecim celnym strzałem i w tym momencie bardzo ciężko było odrabiać straty i gonić niekorzystny wynik.

W tym sezonie Jagiellonia nie wygrała jeszcze na swoim stadionie, a Górnik nie odniósł wyjazdowego zwycięstwa, o ile zespół Ireneusza Mamrota dzisiaj przełamał się, o tyle wy znów wracacie do Zabrza bez punktowej zdobyczy.

– Wydaje mi się, że gramy na wyjazdach fajną, ciekawą piłkę. W Krakowie zagraliśmy przecież  dobry mecz, o którego losach przesądził dość nieszczęśliwy splot wydarzeń. Dzisiaj mam wrażenie, ze wcale nie byliśmy słabszym zespołem, choć na to ewidentnie wskazuje wynik meczu, ale na boisku nie czuliśmy jakiejś mega dużej przepaści. Dużo moglibyśmy mówić o przebiegu dzisiejszego meczu, ale wszyscy dobrze wiemy, jakim zakończył się wynikiem. Są piłki, bramki i jest wynik na tablicy, który dzisiaj niestety jest dla nas bardzo niekorzystny. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments