Chcemy wygrywać mecze, realizując swoje założenia

Kibic  -  13 września 2020 20:13
0
3373

Górnik Zabrze pewnie pokonał gdańską Lechię. Swój udział w zwycięstwie miał Bartosz Nowak. Pomocnik Górnika zdobył gola na 2:0. W przerwie, na gorąco z perspektywy boiska, komentował grę zabrzan i akcję po której „Trójkolorowi” objęli prowadzenie. – Dobrze wykonaliśmy stały fragment gry, omijając gdańską defensywę. Piłka trafiła do Adriana (Gryszkiewicza; przyp. red.), który dokładnie dograł w pole karne. Arbiter odgwizdał rzut karny, a skutecznie wykorzystał go Jesus Jimenez. Mieliśmy szanse żeby podwyższyć rezultat, m.in była okazja po rogu Alexa Sobczyka, ja miałem z rzutu wolnego. Liczy się to co dzisiaj, chcemy wygrywać mecze, realizując swoje założenia. – I jak się okazało, Górnik swoją robotę wykonał wzorowo, a Bartosz Nowak wpisał się w drugiej połowie na listę strzelców.

Źródło: Canal+/Roosevelta81.pl