Chcemy się odkuć za jesienną przegraną

W.  -  27 kwietnia 2022 15:27
2
1360

W zwycięskim meczu z Zagłębiem Lubin, Bartosz Nowak odegrał niepoślednią rolę. Pomocnik Górnika wpisał się na listę strzelców, a także dołożył kolejną asystę. Dzięki temu jest już samodzielnie na czele klasyfikacji kanadyjskiej jeśli chodzi o zabrzański zespół. – Na tym etapie rozgrywek, te liczby mnie satysfakcjonują, ale najważniejsze, że co mecz jakąś tam cegiełkę dokładam. Jak zawsze, mogłoby być lepiej i drużynowo oraz indywidualnie, ponieważ nie wolno się zadowalać tym co jest, ale generalnie myślę, że jest ok.

Piątkowy pojedynek ułożył się dla „Trójkolorowych” znakomicie. Piłkarze Górnika w Lubinie przełamali się jeśli chodzi o nieskuteczność i już na początku dwukrotnie trafili rywala. Choć jak podkreśla Nowak, o punkty nie było wcale łatwo. – Biorąc pod uwagę nasze ostatnie mecze, jak również to, że Zagłębie grało o życie, wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Na pewno te szybko strzelone bramki dodały nam pewności siebie. Wyczyściliśmy głowy z niewykorzystanych sytuacji z poprzednich meczów. Zdobyte gole napędziły nas i z każdą minutą czuliśmy się coraz pewniej. Wiedzieliśmy, że w tym dniu dużo nam wychodzi i mogliśmy próbować trudniejszych rozwiązań. Mecz był ciężki przez cały czas, ponieważ lubinianie wierzyli do końca i starali się odrobić straty.

W najbliższy piątek czekają nas kolejny emocje związane z występem Górnika. Tym razem do Zabrza zawita beniaminek z Radomia. Jesienią, w ramach rozgrywek Pucharu Polski lepszy okazał się nasz zespół, wygrywając przy Roosevelta 2:0. Natomiast w lidze, przed własna publicznością zwyciężył beniaminek. Nasz rozmówca zgrał w tym drugim spotkaniu. – Bardziej pamiętam przegrany mecz ligowy. Nie było to nasz dobry występ. Z pewnością będziemy chcieli się odkuć Radomiakowi za tamtą przegraną. Chcemy to wygrać, przygotowania idą zgodnie z planem. Trenujemy w odpowiednich warunkach, teraz wreszcie też w dobrych humorach. Patrzymy z optymizmem na piątkowy pojedynek. – zakończył jeden z liderów Górnika Zabrze.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tak jak z Wisłą Kraków?

A z kim oni nie chcieli wygrać????- jedynie sami z sobą nie chcą