Charytatywny turniej piłki halowej Socios Cup!

Milo  -  15 lutego 2017 15:25
0
2269

Już w najbliższą niedzielę, 19 lutego odbędzie się charytatywny turniej piłki halowej Socios Górnik Cup 2017 w hali MOSiR w Zabrzu (ul. Matejki 6).

W turnieju wystąpi 12 drużyn, a całość funduszy uzyskana z wpisowego zostanie przeznaczona na Dom Dziecka w Zabrzu (Park Hutniczy). – Jest to impreza charytatywna, której celem jest wsparcie Domu Dziecka w Zabrzu. Pieniądze uzyskane z wpisowego zostaną przekazane na zakup biletów na mecze Górnika, nie zabraknie także drobnych upominków, a to wszystko dla dzieci. Chcemy, aby dzieci miały trochę radości – mówi Marek Krupa, członek zarządu Socios Górnik.

Grupa A: CHzP, Zabrzańskie dziki, Ogórki z Mikul, Nieśmiertelni.
Grupa B: AKS Grzybowice, Socios Górnik, Jest Zabrze, Wojak Godula.
Grupa C: Domus Futsal Club Łabędż, TS 10ka.pl Zabrze, GKS Walka Zabrze, Czerwionka Śródmieście.

FAZA GRUPOWA: 14:15 – W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielone zostaną na trzy grupy po cztery drużyny. W każdej z grup rozegranych zostanie sześć spotkań w systemie każdy z każdym. Czas trwania jednego spotkania to 15 minut. Przerwa pomiędzy spotkaniami 2 minuty. Faza grupowa rozegrana zostanie równolegle na trzech sektorach Hali Mosir.

PÓŁFINAŁY: 16:15 – Spotkania rozgrywane będą na trzech sektorach boiska. Do tej fazy awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Do drużyn z pierwszego miejsca zostaną odpowiednio przyporządkowane (zgodnie z wcześniejszą tabelką) drużyny z drugich miejsc. Czas trwania jednego spotkania 15 minut. W półfinałach drużyny będą eliminowane w systemie pucharowym. Zwycięzca meczu przechodzi do finałów.

FINAŁY: 16:40 – Spotkania rozgrywane będą na centralnym sektorze. Rozgrywki w systemie każdy z każdym. Czas trwania jednego spotkania 15 minut. Przerwa pomiędzy spotkaniami 5 minut.

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I WRĘCZENIE NAGRÓD: 17.50

NAGRODY:
1 miejsce – Puchar i medale dla zawodników oraz 10 kompletów strojów
2 miejsce – Puchar i medale dla zawodników oraz 10 koszulek „górniczych” na pamiątkę turnieju
3 miejsce – Puchar i medale dla zawodników oraz 10 biletów do Sztolni Królowa Luiza.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Roosevelta81.pl/sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments