Centralna Liga Juniorów: Wracają do gry

g.rajda  -  24 kwietnia 2021 08:00
0
682

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów zostały z powodów pandemicznych wstrzymane na miesiąc. W nadchodzący weekend piłkarze rozegrają mecze w ramach 25. kolejki. Jak widać zatem, kolejki nr. 21,22,23 i 24 zostały na razie pominięte i dograne zostaną w innych terminach.

Piłkarze Górnika w niedzielę zmierzą się w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Lubin. „Trójkolorowi” nie najlepiej rozpoczęli wiosnę, nie zaznając smaku zwycięstwa. Ponieśli dwie porażki (0:2 Escola Warszawa i 1:3 Pogoń Szczecin), a jedyny punkt dopisali sobie po bezbramkowym remisie z Arką.

O pierwszą wgraną przyjdzie powalczyć z „miedziowymi”. Nasi rywale to aktualny wicelider tabeli, który nie oszczędza w tej rundzie rywali. Zagłębie w każdym meczu aplikuje rywalom minimum trzy gole. I w pierwszych trzech meczach dało to zwycięstwa. Ostatnio lubinianom postawiła się Korona Kielce i po remisie 3:3 przerwała imponującą serię naszych najbliższych rywali. 

W jesiennym pojedynku Górnika z Zagłębiem, lepsi okazali się goście. Honorowe trafienie dla zabrzan zdobył wówczas Maksymilian Gandziarowski.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, niedziela 25 kwietnia, godz. 12:00. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: pzpn.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments