Cennik na mecze Górnika już znany. Klub chce zrujnować świetną frekwencję?

Milo  -  28 czerwca 2016 10:11
0
1564

kibice3_Gornik_Pogon_1516

Klub opublikował ceny biletów i karnetów na mecze Górnika w nowym sezonie zaplecza Ekstraklasy. Wydaje, że w Zabrzu ewidentnie chcą zrujnować wysoką frekwencje na meczach.

Z niecierpliwością czekaliśmy na nowy cennik biletów i karnetów na mecze Górnika. Chcieliśmy zobaczyć, jak władze miasta i klubu zamierzają zrekompensować kibicom fakt, że ich ukochany klub w ubiegłym sezonie stał się pośmiewiskiem całej Polski. Musimy stwierdzić, że po raz kolejny (nie) zawiedliśmy się. W mieście, klubie i Spółce Stadion znów „odpłynęli”, a my już teraz zastanawiamy się, czy tak wielcy analitycy odpowiadający za ustalenie takich cen, nie powinni ochłodzić swoich rozgrzanych głów np. serią kubłów zimnej wody?

cennik_biletów_i_karnetów_2016_17

W Zabrzu znów króluje myślenie, że kibice kochają, to zapłacą, bo przecież i tak przyjdą na mecze swojej ukochanej drużyny. Jest tylko jeden mały problem. Górnik nie będzie grać z czołowymi krajowymi klubami, ale głównie z drużynami, które – najłagodniej mówiąc – na kolana nie powalają. Zapłacenie np. 25 złotych za oglądanie Górnika grającego z Pogonią Siedlce, czy Chojniczanką Chojnice to już przesada. Powyższy cennik byłby do przyjęcia tylko w przypadku utrzymania w Ekstraklasie.

Tak właśnie podziękowano kibicom, którzy w poprzednim sezonie licznie – mimo fatalnej dyspozycji piłkarzy – przychodzili na mecz. Przedstawione ceny są porównywalne z konkurencją grającą w najwyższej klasie rozgrywkowej. W Zabrzu jeśli nie chcemy oglądać pustych trybun trzeba dać ceny, które zachęcą WSZYSTKICH do przychodzenia na mecz.

Ponadto na oficjalnej stronie klubu pojawiła się informacja: „12 lipca zorganizowana zostanie konferencja prasowa, w trakcie której kibice poznają dokładny cennik, jak również szczegóły kampanii promocyjnej przed nowym sezonem. Dodatkowo zaprezentowany zostanie nowy program lojalnościowy, który stanowił będzie miłą niespodziankę dla kibiców”. Nam już tych licznych atrakcji i niespodzianek w ostatnim czasie wystarczy. Klub musi zacząć walczyć o kibiców!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments