
Znamy już składy na dzisiejszy mecz z Bytovią Bytów. Marcin Brosz dokonał trzech zmian w porównaniu z poprzednim meczem. Do pierwszej jedenastki wskoczyli Karwot, Arcon oraz Ambrosiewicz.
Bytovia: Bieszczad - Wilczyński, K. Bąk, Gonzales, Kamiński - Mandrysz, Ploj, Rzuchowski, Serafin, Klichowicz - Poczobut.
Rezerwowi: Szromnik, J. Bąk, Bielak, Surdykowski, Wacławczyk, Wilk, Wolski.
Trener: Adrian Stawski
Górnik: Loska - Wolniewicz, Kopacz, Suarez, Karwot - Ł. Wolsztyński, Matuszek, Kurzawa, Arcon, Ambrosiewicz - Angulo.
Rezerwowi: Pawłowski, Janco, Ledecky, Olszewski, Urynowicz, R. Wolsztyński, Żurkowski
Trener: Marcin Brosz






