Budowa czwartej trybuny. Warunki oferty ponownie nie spełnione

Kibic  -  28 października 2022 10:44
9
4310

W czwartek 27 października Spółka Stadion przekazała informację z otwarcia ofert przetargu na: ›Wykonanie robót budowlanych dotyczących przeniesienia istniejącej infrastruktury związanej z produkcją sygnału telewizyjnego w czasie budowy IV trybuny Areny Zabrze‹.

Żadna z przedstawionych ofert nie spełnia warunków inwestora, pomimo podniesienia kwoty oferowanej do 765 721,41 zł. W dwóch przesłanych ofertach, wyceny przekraczają warunki. S-Met Sp. z o.o. przedstawiła sumę na 850 142,79 zł. Natomiast Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego zaoferowało kwotę 1 039 564,54 zł.

Przypomnijmy, że Mostostal Zabrze odpowiedział na pierwszą ofertę. Wówczas oferta zamówienia opiewała na sumę 553 500,00 zł, Mostostal wycenił na 1 047 155,24 zł. Przetarg został unieważniony i rozpisany ponownie. Jak przedstawiono wyżej, zakończył się podobnie.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: arena-zabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli jednym slowem chu. z tego bydzie. Bedzie sie ciaglo ciiiaglllllooo ccccciiiiiiiooooogggggglllllooooo w nieskonczonosc i potem stwierdza za nie buduja

4 trybuna bedzie tańsza jak spadną do 1 ligi.

Najlepiej do 4 ligi!!

W końcu niech P.Prezydentoamianuje mądrego człowieka,odpowiedzialnego za budowę i czekamy na informacje,kiedy zostanie być hurxona stara trybuna..Nic się nie dzieje,a w oczy to kłuje.Szumne zapowiedzi i nadal ich.roznica na początku inwestycji rzędu 20 tys.zl to chyba niewiele.
pora już zczc,zima za pasem.Co teraz robi Spółka Stadion i za co bierze pieniądze??!!

Janek trener prezes i prezydent

Gałązka milcz

Za rozebranie czwartej trybuny niech się weźnie Gaul, bo rózdupczenie druźyny poszło mu super to i ze trybuną mu dobrze pójdzie

ty jestes rozdupczony, trzeba było budowac od razu 4 trybuny, a nie kombinować z 3 trybunami

Przy takich cenach nie ma co budować. Inflacje pokonamy tylko wtedy jeśli znacząco obniżymy nasze wydatki.