Bracia Wolsztyńscy po meczu z Zagłębiem: „Kibice mają słuszne pretensje, bo tak nie możemy grać!”

Luq  -  13 kwietnia 2017 12:26
0
7262

Szansę debiutu w meczu z Zagłębiem otrzymał Rafał Wolsztyński, który w 78 minucie spotkania zmienił swojego brata Łukasza. Niestety, bracia nie mają powodów do optymizmu. Górnik przegrał arcyważny mecz.

Łukasz nie krył swoich emocji po końcowym gwizdku arbitra. Strzelił kolejnego gola, który tym razem na niewiele się zdał. – Dostajemy bramkę już w 5 minucie, nie jesteśmy odpowiednio skoncentrowani. W meczu z Olimpią wychodzimy i szybko strzelamy dwie bramki. Teraz wychodzimy i Zagłębie strzela nam gola. Tak nie możemy grać. Jak będziemy tracić bramki w pierwszych minutach to meczów nie będziemy wygrywać. Nie grałbym w piłkę, gdybym nie wierzył w nasz awans. Może musimy się napić, aby coś nami wstrząsnęło? Tak nie możemy grać! Jesteśmy piłkarzami Górnika Zabrze. Zagłębie w tym spotkaniu nic nie grało, a my graliśmy jeszcze gorzej – to jest dramat! Każdy powinien wiedzieć, że na ostatnie minuty trzeba być jeszcze bardziej skoncentrowanym. Jak nie idzie wygrać to trzeba chociaż zremisować. Remisy nam nic nie dają, ale przynajmniej załagodziłby to wszystko – mówi Łukasz.

Prawie 15 tysięcy kibiców dopingowało głośno przez cały mecz. – Kibice przychodzą dopingują nas i mają słuszne pretensje, bo tak nie możemy grać! W tym meczu zabrakło nam tworzenia sytuacji. Jak mam widzieć najbliższe mecze? Trzeba jechać i wygrać, nic innego w tym temacie nie wymyśle – mówi na koniec Łukasz.

Nieco bardziej stonowaną wypowiedzią podzielił się Rafał. – Fajnie, że zadebiutowałem, ale nie tak to sobie wyobrażałem. Wolałbym, żeby drużyna wygrała, bo mój debiut nic nie daje. Wolałbym, żeby trzy punkty zostały w Zabrzu, ale niestety przegrywamy mecz. Zaczęliśmy bić długie piłki i ciężko było coś z tym zrobić, potem Zagłębie strzeliło bramkę i trudno było z tego wyjść. Mój brat strzelił bramkę, w dodatku były derby i bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz. Nie udało się i zostajemy z niczym na własnym stadionie – dopowiada młodszy z braci.

Łukasz Wolsztyński po meczu z Zagłębiem (wersja audio):

Rafał Wolsztyński po meczu z Zagłębiem (wersja audio):

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments