Boli i jeszcze raz boli. Taki jest sport

g.rajda  -  11 maja 2024 18:21
12
3704

Z pewnością Erik Janża był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy Górnika w spotkaniu ze Stalą. Niestety, kapitan „Trójkolorowych”, podobnie jak cała drużyna nie miał po meczu powodów do radości. Na pytanie roosevelta81.pl o rozmowy kontraktowe z klubem, Erik ze szczerością odpowiedział. – Nie ma. Co do przebiegu i zakończenia samego spotkania Janża skomentował. – Boli i jeszcze raz boli. Taki jest sport. Cały pomeczowy komentarz zawodnika w materiale wideo.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kurde niech organizacyjnie wreszcie Gornik wroci do gry , bo jak sie slucha jak zawodnicy kiwaja glowa i mowia ze nikt z nimi o kontraktach nie rozmawia to az zal patrzyc…..

I to są profesjonaliści twoim zdaniem ? Zamiast grać, sugerujesz, że myślą o kasie ?

Nie no w wolontariacie będą grać xD

Kasa leży na podjum i ktoś ją zgarnie !!!!

o czym ty gadasz chlopie ? Facet niewie czy bedzie w przyszlym sezonie w Zabrzu wiec trudno zeby sobie nogi lamal za klub w ktorym mozliwe ze nie bedzie gral….Marza nam sie puchary , a nie potrafimy ogarnac najprostszych spraw.

Niech Janża powie na co zasłużył za grę w całym tym sezonie – średnia jest mierna jak na kapitana.

Zajebaliście szanse, taka prawda, zagraliście bez ambicji i woli wygrania !- po medalach i pucharach !

w przyszłym roku Górnik spadnie ci piłkarze nie chcą iść do przodu a jak nie robisz kroku w przód to lecisz do tyłu panie Janża nikt z panem niczego teraz nie ustali bo nie ma kto tego zrobić niewiadomo jaki będzie budżet a szczerze mam nadzieję że znajdzie pan lepszy klub i odejdzie bo ja bym kurwa czuł żal że nic znowu nie zdobyłem wy się z tym widzę że dobrze czujecie zero ambicji zero kurwa za Cracovie zero szacunku

100% RACJI !!!!!!

Wam k….a tylko kontrakty i podwyżki w głowach, a jak mieliście w tym sezonie szansę na majstra i pudło to zajebaliście to. Bo w głowach wam inoś kasa, Straciliście punkty ze słabymi drużynami, a i pewnie z Puszczą odpuścicie, o Pogoni nie mówię, bo tam piłkarze mają honor i ambicję i rozjadą was tak, jak Cracovia !… Włączcie sobie relacje z 2 ostatnich meczów i popatrzcie na siebie, Eryk, ty też popatrz, jak obecnie grasz…. Co się z Wami i z Tobą chłopie zrobiło ?

Eryk, a zasłużyłeś w tym sezonie na to by w przyszłym dostać nowy kontrakt i lepsze warunki finansowe ? Popatrz, jakbyście wygrali z Cracovią i Stalą, gdzie dzisiaj bylibyście w tabeli- mielibyście już tylko 2 mecze ze słabą Puszczą i Pogonią z którą umiecie grać- ile wtedy byłoby kasy za 1- ew. 2 miejsce ?- a jak gracie ch…….o, to jakim prawem oczekujesz więcej kasy- niby skąd ? i za co ? Popatrz obiektywnie. Do dzisiaj nikt nie przeprosił na blamaż w Krakowie i za mecz ze Stalą Mielec. Nic k..a, tylko żądania i oczekiwania, ale na to trzeba zapracować na boisku !

TAK JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!