Bogdan Zając: Nakoulma nie powinien dać się sprowokować

kesera  -  26 października 2013 08:08
0
1207

zajac

– Najważniejszym momentem spotkania było to, że przetrwaliśmy okres gry 11 na 10 w pierwszej połowie i nie straciliśmy bramki – powiedział Bogdan Zając, asystent trenera Adama Nawałki, po wygranej w Białymstoku.

– Drużynie wydawało się, że wszystko samo przyjdzie. Kilka razy było gorąco pod naszą bramką. Chwała chłopakom, że udało im się ten trudny okres przetrwać. W drugiej połowie staraliśmy się kontrolować grę, dłużej utrzymywać się przy piłce, aby biegali za nią rywale. Jagiellonia była dobrze zorganizowana i nie było łatwo dobrać się do ich skóry. Bardzo dobra akcja pozwoliła nam zdobyć bramkę, która ułatwiła mecz, ale nie powiem, że było nam łatwo – przyznał Zając.

Jak ocenił czerwoną kartkę dla „Prezesa” w doliczonym czasie gry? – Nie można go pochwalić za taki wyczyn. Nie można dać się tak sprowokować. Po chamsku zachował się zawodnik drużyny przeciwnej. Nie ważne co powiedział, ale trzeba było się uśmiechnąć i odejść – podsumował.

Rasistowski występek Norambueny został zgłoszony delegatowi spotkania. Jak zakończy się cała sprawa? O tym pewnie przekonamy się w najbliższym czasie. Żałować można jedynie tego, że „Prezes” będzie zmuszony pauzować przynajmniej w jednym spotkaniu.

Źródło: Roosevelta81.pl/Canal+Sport
Foto: Kamil Dołęga?Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments