Błażej Augustyn trenuje już z drużyną

Torcidos  -  7 października 2014 14:06
0
1037

Augustyn_Cracovia1415Na wtorkowych zajęciach pojawił się Błażej Augustyn, który po urazie mięśnia czworogłowego odbył normalny trening z kolegami. Być może w najbliższy piątek obrońca Górnika zagra w sparingowym meczu ze słowackim Rużomberokiem.

Trening poprzedziła analiza Wielkich Derbów Śląska. Ale mecz z Ruchem to już historia, sztab trenerski Górnika coraz częściej wspomina o krakowskiej Wiśle. W zajęciach na bocznym boisku uczestniczyło 23 zawodników, brakowało kadrowiczów: Pavelsa Steinborsa, Mateusza Kuchty i Dominika Sadzawickiego, a także kontuzjowanego Mariusza Przybylskiego i rekonwalescenta Mariusza Magiery, który ćwiczył indywidualnie. Z kolei na kursie trenerskim UEFA A przebywa Robert Warzycha, dyrektor sportowy zabrzańskiego klubu.

Trenera Dankowskiego ucieszyła oczywiście obecność na treningu Błażeja Augustyna. – Jeszcze nie wiemy, czy Błażej zagra w krótkim wymiarze czasowym w piątkowym meczu z Rużomberokiem. Mamy jeszcze trochę czasu na decyzję – zaznacza szkoleniowiec zabrzan.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments