Błażej Augustyn: Chciałbym zdążyć na mecz ze Śląskiem

Spark  -  10 października 2013 13:38
0
811

augustyn_gornik_1314
Zanim zawodnicy wyznaczeni do gry w sparingu z LZS Piotrówka wyjechali na Opolszczyznę, rekonwalescenci mieli zajęcia w Fizjoficie i na pływalni „Wodnik” w Paniówkach.

Zajęcia rehabilitacyjne mieli: Oleksandr Szeweluchin, Seweryn Gancarczyk, Konrad Nowak i Błażej Augustyn. Po kontuzji jest także Mariusz Magiera. – Magiera pracuje indywidualnie od dłuższego czasu – wyjaśnia Bogdan Zając, drugi trener Górnika Zabrze.

W ostatnim meczu ligowym, czyli potyczce z Pogonią Szczecin, w składzie zabrzan zabrakło wspomnianego Augustyna, który leczy uraz lewej nogi.

– Poczułem ból w lewej nodze w trakcie meczu z Koroną Kielce, gdzie zagrałem 80 minut – przypomina Augustyn. – W kolejnym meczu, z Zawiszą Bydgoszcz, to się trochę pogorszyło i w przerwie zostałem w szatni. Nie wyszedłem już na drugą połowę. Nie zagrałem także w Szczecinie. Na razie odczuwam jeszcze ból, więc mam zajęcia rehabilitacyjne, pracuję bardzo ciężko. Jak tylko przestanie boleć, to chciałbym wrócić do treningów i gry. Chciałbym zdążyć na mecz ze Śląskiem, ale to nie zależy tylko ode mnie – przyznaje w rozmowie z oficjalną stroną Górnika były stoper Calcio Catania.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments