Błażej Augustyn: Chcę godnie zastąpić Adama Dancha

Spark  -  6 września 2013 08:14
0
890

augustyn_catania
Górnik Zabrze podpisał w czwartek kontrakt z Błażejem Augustynem, co dla niemal wszystkich było ogromnym zaskoczeniem. Takiego obrotu nie spodziewał się również sam zawodnik. – Moje plany trochę nie potoczyły się tak jak zamierzałem, ale jestem szczęśliwy, że podpisałem tutaj kontrakt – powiedział w rozmowie z Górnik TV defensor grający w ostatnich latach we Włoszech.

– Prezesi i trener wierzą we mnie, a ja będą chciał się odpłacić im moją grą. Chcę godnie zastąpić Adama Dancha, któremu życzę dużo zdrowia, bo sam również przechodziłem tak ciężkie chwile – powiedział

Czy zawodnik od razu będzie mógł wskoczyć do podstawowej jedenastki? – W treningu byłem cały czas. Miałem swoich dwóch trenerów. Wierzę, że będę mógł dać klubowi i chłopakom pomocną dłoń – podkreślił Augustyn. – Będę musiał udowodnić swoją wartość i to, czego nauczyłem się za granicą. Na polskich boiskach za dużo nie pokazałem, więc teraz będzie okazja – dodał.

Augustyn pierwszy raz w barwach ekipy z Roosevelta zaprezentuje się w piątkowym sparingu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W nim powinni również wystąpić także inni testowani gracze.

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=JPlHL47kpBo’] Cały wywiad Błażej Augustyna w Górnik TV

źródło: Roosevelta81.pl/Górnik TV
foto: calcioline.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments